مژده خبر- مدیرکل ورزش و جوانان  کرمانشاه طی نامه ای به سرپرست صدا و سیمای مرکز کرمانشاه خواستار برقراری مجدد بخش اخبار ورزشی در راستای حمایت از ورزشکاران و قهرمانان و جامعه بزرگ ورزش استان شد.

منوچهر حاتمی در این نامه با اشاره به جمعیت ۹۲ هزار نفری ورزشکار سازمان یافته در استان، در پیش بودن رویدادهای مهم ورزشی چون بازیهای آسیایی هانگژو و پیگیری های جامعه ورزش و هیاتهای ورزشی،خواستار تجدید نظر صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در خصوص حذف بخش اخبار ورزشی در حوزه معاونت اطلاعات و اخبار این شبکه و برقراری مجدد است در راستای پاسخ به این مطالبه جامعه بزرگ ورزش استان شده است.

این مدیرکل ضعیف استان و منصوب جریان نامیمون سهم خواهی یکی از نمایندگان مجلس! روز جمعه گذشته در برنامه زنده تلویزیونی پیاده روی خانوادگی ایرانیان « صبح ونشاط» از شبکه های ۳سیما وزاگرس به تبلیغ زودهنگام و تمجید از یک نماینده پرداخت و هیچ نهاد نظارتی و رسانه مطالبه گری جز پایگاه خبری مژده خبر ویک خبرنگار در اسلام آباد غرب با نشر یادداشت مژده خبر در فضای مجازی به این اقدام تأسف برانگیز معترض نشدند.

امروزه در استان کرمانشاه پول پاشی و معامله گری حرف برتر مسئولین و رسانه ها ست و رسانه های مطالبه گر مورد غضبند و به شدت در محاصره این معاملات شوم و نامبارک در حال نابودی هستند.

به امید نابودی مثلث شوم زر، زور وتزویر

  • نویسنده : عمار.خرمشهری
  • منبع خبر : مژده خبر