مژده خبر- در بیانیه‌ای از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه عنوان شد: سپاه پاسداران مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

سپاه مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران

به گزارش مژده خبر، طی بیانیه‌ای از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به شرح زیر عنوان شد: سپاه پاسداران مردمی‌ترین نهاد نظام جمهوری اسلامی ایران است.

«بسم الله الرحمن الرحیم»

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مردمی‌ترین نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است که با نقش آفرینی، ایثار و لحظه شناسی صحیح، نام خود را در تارک تاریخ این سرزمین برای همیشه ثبت نموده‌است.

ابتکار بی نظیر حضرت امام خمینی «رحمت الله علیه» در دوم اردیبهشت ۱۳۵۸ و تأسیس سپاه پاسداران از نقاط عطف تاریخ ایران اسلامی است که برکات بیشماری را به همراه داشته و با تبعیت از رهبر حکیم و فرزانۀ انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا، حضرت امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» به نیروی قابل اتکا برای منطقه و جهان اسلام تبدیل شده است.

ایثار و فداکاری سربازان سبز پوش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، حضور فعالانه در عرصه‌های اقتصادی، سازندگی و عمرانی، خدمات‌رسانی بی‌دریغ به مردم در بحران‌های مختلف از جمله کمک مجاهدانه به مردم در بلایای طبیعی و در اوج آن، خوش درخشیدن در کنار کادر درمانی کشور در مبارزه با ویروس منحوس کرونا، دفاع از امنیت منطقه در برابر متجاوزین و معاندین، زمین‌گیر کردن و شکست داعش در منطقه و مبارزۀ جدی با گروه‌های تکفیری و تروریستی، حفاظت هوشمندانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه‌های گذشته تنها گوشه‌ای از ثمرات بی‌شمار تأسیس این شجرۀ طیبۀ الهی و نهاد مقدس مردمی است که در بزنگاه‌های تاریخی برای دفاع از کیان ایران اسلامی، با گذشت و فداکاری، جان خود را به قربانگاه برده و به شایستگی از ارزش‌ها، امنیت‌ملی و آرامش‌کشور پاسداری نموده‌اند.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول بیش از چهار دهه از حیات طیبه خود، بزرگانی را پرورش و به دنیا معرفی نموده که امروزه نام پر آوازه آنان به الگویی برای مقاومت و آزادگی در میان تمام ملت‌های آزادی خواه جهان بدل شده و راه و روش دفاع از حریم انسانیت را برای نسل‌های آینده ترسیم نموده و بدون شک سرداران شهیدی همچون سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سرلشگر سیدمحمد حجازی نمونه‌هایی شاخص از مکتب انسان‌ساز و آرمانی این نهاد مقدس است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با گرامیداشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ضمن ادای احترام به تمامی شهدا، جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی و تقدیر از ایستادگی آنان در دفاع از حریم ولایت، این روز بزرگ را به فرماندهی کل این نهاد مقدس، ملت شریف ایران اسلامی و تمامی پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه در استان کرمانشاه تبریک و تهنیت گفته و نصرت الهی را برای تمامی یاوران همیشگی انقلاب مسألت می‌نماید.

  • منبع خبر : مژده خبر