مژده خبر- فرماندار سنقروکلیایی از کسب رتبه نخست فرمانداری این شهرستان در بین ١۴ فرمانداری استان خبر داد و گفت: این ارزیابی بر اساس ۵١ شاخص در ٨ محور عملکردی بوده که در سه مرحله و مرحله نهایی توسط مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و ارتباطات مردمی وزارت کشور اعلام شده است.

 

به گزارش مژده خبر، «علی قربانی» افزود: محورامنیتی انتظامی، توسعه و مشارکت، اجتماعی و فرهنگی، عمران توسعه امورشهری و روستایی، مدیریت بحران، هماهنگی امور اقتصادی، زنان و خانواده، سلامت اداری پاسخگویی و صیانت از حقوق شهروندان محورهای هشتگانه ای است که برابر ارزیابی وزارت کشور هر ساله انجام و ابلاغ می‌شود.

وی تصریح کرد: فرمانداری سنقروکلیایی در شاخص های ذیل این محورها موفق به بهبود و ارتقا امتیاز شده که با توجه به کسب امتیاز ٨۶٢.٢۵ و ٨۶.٣٣ درصد تحقق، رتبه نخست را به خود اختصاص داده است.

فرماندار سنقروکلیایی گفت: ارزیابی عملکرد سازمان‌ها یک اصل مهم در جهت کیفیت‌بخشی به سازمان است و ارزیابی فرایند‌های کاری و اجرای بازخورد‌های آن موجب خواهد شد تا ضمن شناسایی نقاط قوت و تکمیل و تقویت آنها، نقاط ضعف نیز کشف شده و کاستی‌ها جبران شود لذا در این راستا فرمانداری این شهرستان همواره بهبود مستمر عملکرد؛ ارتقای نقاط قوت و تقویت نقاط قابل بهبود را در دستور کار قرار داده است.

وی در پایان با قدردانی از برنامه ریزی،هدایت و مدیریت استاندار محترم کرمانشاه بیان کرد: بی شک تحقق این موفقیت مهم بدون اهتمام و تلاش مجدانه همه کارکنان فرمانداری و بخشداری‌های تابعه در انجام امور محوله و همکاری مجموعه مدیریتی شهرستان میسر نمیشد که این تلاش و زحمات جای قدردانی ویژه دارد.

 

  • منبع خبر : مژده خبر