مژده خبر- طی حکمی از سوی سید شهرام کهریزی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، رامین بیات به عنوان سرپرست روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه منصوب شد

به گزارش خبرنگار مژده خبر، در این نشست سید شهرام کهریزی اظهار کرد: مبحث روابط عمومی با کار فرهنگی بسیار مهم و در هم تنیده است.

وی در ادامه با بیان اینکه روابط عمومی نمای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه است خاطر نشان کرد: وظیفه مهم گسترش ارتباطات و آگاهی رسانی به جامعه از روند اقدامات و خدمات این اداره کل بر عهده روابط عمومی است.

کهریزی افزود: روابط عمومی باید مشاوری امین با تکیه بر رصد درون سازمانی و برون سازمانی باشد و نتایج تحلیل بازتاب عملکرد را به بدنه مدیریت اصلی این اداره کل منعکس کند تا در تصمیم گیری‌ها موثر واقع شود.

وی با تاکید بر این که امروز فضای مجازی و رسانه‌ها در خط مقدم تاثیرگذاری هستند گفت: لازم است که فعالیت‌های حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بصورت گسترده ای در فضای مجازی منتشر شود.

این مسئول عنوان کرد: روابط عمومی باید بتواند با تعامل و مراوده آنچه واقعیت است و خدمات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه است، در اختیار رسانه ها قرار دهد تا با رسانه‌ها ارتباط مستمری برقرار شود چراکه رسانه ها سخنگوی این اداره کل هستند.

سید شهرام کهریزی در پایان این نشست از زحمات محمود باوندپور تقدیر و تشکر کرد و رامین بیات به عنوان سرپرست روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه منصوب کرد.

 

  • منبع خبر : مژده خبر