مژده خبر- فرماندار سرپل‌ذهاب در مراسم یادواره شهدای آبروی محله ۲۲شهید روستای آینه با تبریک هفته دفاع مقدس  و گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان و شهدای انقلاب از بانیان مراسم تقدیر و تشکر کرد و افزود: برگزاری یادواره شهدا لبیک به سخنان رهبری معظم انقلاب برای زنده نگه داشتن یاد شهدا است. 

 

صدراله بابلی گفت: در دفاع مقدس تمام استکبار جهانی با بروز ترین تجهیزات و سلاح آن زمان در برابر ما صف آرایی کردند و جوانان غیور این کشور با دست خالی و با کمترین امکانات جانانه در برابر آنها مقاومت کردند.
فرماندار سرپل ذهاب در ادامه گفت: انقلاب و دفاع مقدس متعلق به مردم فهیم و رشید ایران اسلامی است  و هشت سال دفاع مقدس مردم ایران اسلامی را آبدیده ، قوی و مستحکم کرد.
وی به حضور عزتمندانه رئیس جمهور و هیات همراه در آمریکا اشاره کرد و افزود؛ در چند روز اخیر در قلب آمریکا مواضع شجاعانه رئیس جمهور را همه مشاهده کردند و همه بزرگان کشور از دکتر رئیسی برای مواضع عقلانی و عزتمندانه ایشان تشکر کردند.
مقام عالی دولت در شهرستان سرپل ذهاب افزود: رئیس جمهور در سازمان ملل قرآن کریم را بدست گرفتند و این کار ایشان برای آنهایی که دم از حقوق بشر می زنند ولی به آن عمل نکرده و نسل کشی می کنند پیام داشت.
بابلی تصریح کرد: سخنرانی ایشان عوامل استکبار ، آمریکا و رژیم صهیونیستی را متحیر کرد؛ این جسارت و شجاعت و ایستادگی در قلب آمریکا برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس و  خون مطهر شهداشت. و همین خون مطهر شهدا نظام جمهوری اسلامی را برای همیشه بیمه کرده است.
بابلی به عصبانیت دشمن از حضور مردم و نیروهای مسلح کشور  در صحنه های انقلاب اشاره کرد و افزود: دشمن از اینکه مردم پای کار اهداف و آرمان های انقلاب هستند عصبانی است.

وی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران خاری در چشم دشمن است تصریح کرد : نیروهای مسلح کشور در بهترین شرایط تاریخی خود هستند و سپاه پاسداران و ارتش مقتدر  در اوج اقتدا برای حافظت از امنیت کشور هستند.
وی همچنین افزود : نیروی انتظامی ما یک نیروی مقتدر و همیشه در میدان است که جان خود را برای حفاظت از امنیت و نظم کشور فدا می کنند.
بابلی تصریح کرد : امروز هرچقدر برای ترویج فرهنگ دوران طلایی  دفاع مقدس و فرهنگ جبهه و شهادت سرمایه گذاری کنیم بازهم کم است.
وی افزود: دشمن چندین سال است با تحریم‌های ظالمانه به ملت ما فشار می آورد اما مردم ما سینه سپر کرده و لحظه ای در برابر دشمن عقب نشینی نکرده است
وی به اقتدار سربازان گمنام امام زمان اشاره کرد و افزود: هوشمندی و هوشیاری نیروهای امنیتی و سربازان گمنام امام زمان (عج) باعث شناسایی و انهدام تیمهای تروریستی در کشور شده است و این بیانگر قورت امنیتی کشور است.
وی افزود : دشمنانان در حال نقشه کشیدن و توطئه و برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام و انقلاب وکشور ما هستند ولی با یک سخنرانی رهبر انقلاب بسیاری از نقشه های آنها خنثی می شود.

  • نویسنده : فرشته شایگانی قانع
  • منبع خبر : مژده خبر