مژده خبر- فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: زیرساخت‌های لازم برای پذیرایی برگشت زائرین در مواکب تعبیه شده در این شهرستان فراهم است.

 

 

 

بابلی اظهار کرد: امسال هم توفیق خدمت به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) در سرپل‌ذهاب در مسیر رفت و برگشت حاصل شد.

صدراله بابلی : ۲۰ موکب در مسیر رفت و برگشت در شهرستان ایجاد شده است و ۲۰ موکب مدرسه‌ای هم برای اسکان و پذیرایی زائرین آماده داریم.

مقام عالی دولت در این شهرستان گفت: در این ایام اربعین، موکب‌ها، خیرین و بزرگان و مردم پای کار آمدند، هیئت امنای مواکب پذیرایی خوبی داشتند، و این حرکت‌ها ارزشمند است و خود امام‌حسین شفیع کسانی است که خدمت به زائر را برای خود ارزش دانستند.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب: برای برپایی مواکب ، دستگاه‌های دولتی، شهرداری ومدیر پروژه سامانه گرمسیری زیرساخت‌های لازم را فراهم کردند، در تأمین آب، برق، راه، تسطیح محل مواکب ، بتن کاری سنگ تمام گذاشتند ، اعضای شورای تأمین وشورای اداری ، امام جمعه محترم، پلیس راهور ، نیروی انتظامی ، سپاه، ارتش، پلیس راه ،اصحاب رسانه وخبر انصافا در این زمینه کار جهادی و دلی انجام دادند.
بابلی باید از حمایت های بی دریغ جناب دکتر صحرایی استاندار محترم هم ویژه تشکر نمایم.

بابلی گفت: حدود ۶ موکب آماده پذیرایی از زائرین برگشتی از عتبات عالیات دارند، و جای تقدیر دارد، زائرین می‌توانند در محل مواکب توقف و استراحت کنند.

وی در پایان بیان نمود:  در شهرسرپل‌ذهاب ۲۰ مدرسه آماده اسکان است و اگر زائرین قصد اسکان دارند، می‌توانند از حرم احمد بن اسحاق قمی شخصیت جلیل القدری که امام‌زمان خود را دیده، بازدید و زیارت کنند.

  • منبع خبر : مژده خبر