مژده خبر- فرمانده سپاه نوشهر گفت: بسیج رسانه و خبرنگاران وظیفه مهمی را برای انتخابات ۲۸ خرداد بر عهده دارند که یکی از آنها امید آفرینی در جامعه است.
فرمانده سپاه نوشهر: رسانه ها در جامعه امیدآفرینی کنند

به گزارش پایگاه خبری مژده خبر به نقل از موج ؛ سرهنگ پاسدار حسین جناسمی در دیدار جمعی از اعضای بسیج رسانه نوشهر که به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفت، با اشاره به نقش مهم خبرنگاران و بسیج رسانه در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اظهار داشت: اصحاب رسانه در بخش کمک مؤمنانه و معرفی خیرین در زمان بیماری کرونا توانستند گامهای مهمی بردارند.

وی از انتخابات پیش رو به عنوان یک آزمون بزرگ یاد کرد و ادامه داد: بسیج رسانه و خبرنگاران وظیفه مهمی را برای انتخابات ۲۸ خرداد بر عهده دارند که یکی از آنها امید آفرینی در جامعه است.

فرمانده سپاه ناحیه نوشهر افزود: به واسطه عملکرد نامطلوب دولت، مردم ناامید هستند و وظیفه خبرنگاران است که با امید آفرینی و اینکه انتخاب درست می تواند مشکلات را کمتر کند، مردم را به پای صندوقهای رأی بیاورند.

وی با تأکید بر نقش مهم خبرنگاران برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، تصریح کرد: انتخاب درست و اصلح بر اساس منویات مقام معظم رهبری در انتخابات پیش رو یکی از موارد مهمی است که رسانه‌ها و خبرنگاران می‌توانند نقش مهمی در آن داشته باشند.

سرهنگ جناسمی بیان کرد: در راستای امنیت پایدار، گشت های رضویون توسط نیروهای بسیجی و سپاه در شب های ماه مبارک رمضان انجام خواهد شد.

وی گفت: همچنین به منظور محرومیت زدایی نیز رزمایش کمک‌های مؤمنانه در یکی از روزهای ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : موج