مژده خبر- فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب با تبریک روز خبرنگار گفت : خبرنگاران طلیعه داران آگاهی در جامعه هستند و رسالت آنها در امتداد رسالت انبیاء الهی قرار دارد.

به گزارش مژده خبر، صدراله بابلی فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در گفتگو با بازی دراز گفت : رسانه ها به عنوان بازوان جامعه همیشه در مسیر آرمان های انقلاب اسلامی و مردم و جامعه گام برداشته‌اند و تلاش و کوشش اصحاب رسانه برای آبادانی و ایجاد امید و نشاط در سطح جامعه ستودنی و شایسته تقدیر است.
بابلی در ادامه  تصریح کرد : نقش رسانه ها در مطالبه گری دلسوزانه و صادقانه می تواند بسترساز جامعه ای پویا و روبه تکامل باشد و اگر نقد منصفانه و چشمان بیدار و زبان گویای اهالی رسانه نباشد، جامعه دچار رکود خواهد شد و بی شک مسیر رشد و بالندگی جامعه کند خواهد شد.
فرماندار شهرستان سرپل‌ذهاب افزود : بی شک همه مدیران و صاحبان خرد باید نقدهای منصفانه خبرنگاران متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی و دلسوز به رشد و تعالی جامعه را ارزشمند بشمار آورند و از آن به عنوان یک فرصت برای اصلاح امور استفاده کنند .
بابلی تصریح کرد: اصحاب رسانه وظیفه ای خطیر و برجسته دارند، آنها با مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر نقش مهمی در جهاد تبیین و ایجاد روحیه امید و نشاط اجتماعی دارند و تلاش آنها برای خنثی کردن توطئه های دشمنان و بیان حقایق  شایسته تقدیر است.
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب افزود: امروز جامعه بیش از هر زمانی نیازمند انسجام است و نقش رسانه ها در این راستا خطیر است و همانطور که شاهد بوده ایم رسانه های شهرستان در این مسیر نقش مهمی را در انسجام و وفاق اجتماعی ایفا کرده اند و تاثیرات آن را ما در سطح شهرستان سرپل شاهد بوده ایم.
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب در پایان ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به همه فعالان رسانه ای شهرستان سرپل ذهاب تبریک گفت و یاد و خاطره همه شهدای رسانه به ویژه شهید محمود صارمی را گرامی داشت.

  • منبع خبر : مژده خبر