مژده خبر ـ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاوه از راه اندازی مرکز تجمیعی و مستقل واکسیناسیون کرونا در این شهرستان خبر داد.

سپاه پاوه مرکز تجمیعی واکسیناسیون راه اندازی کرد

سرهنگ مسعود دوستی عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار مژده خبر افزود: با مشارکت شبکه بهداشت و درمان پیش تر مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهید عبدالله زاده راه اندازی شده بود و برای شتاب بخشیدن به روند واکسیناسیون دومین مرکز با امکانات و تجهیزات سپاه پاوه راه اندازی شد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی و پیرو دستور فرمانده کل سپاه مبنی بر همکاری با مجموعه بهداشت و درمان دومین مرکز تجمیعی واکسیناسیون راه اندازی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پاوه اضافه کرد: این مرکز با هدف دسترسی آسانتر مردم و بالابردن کیفیت و سرعت واکسیناسیون در خیابان اصلی و در مجاورت مسجد شهدا شهر پاوه دایر شده است.

سرهنگ دوستی گفت: این مرکز در ۲ شیفت فعال است و ظرفیت روزانه تزریق واکسن تا ۴۰۰ دوز را دارد.

وی از همکاری گسترده مجموعه سپاه شهرستان پاوه با مجموعه بهداشت و درمان شهرستان پاوه تا ریشه کنی کرونا خبر داد و اظهار داشت: در حال حاضر زیرساخت ها و زمینه های لازم برای تزریق واکسن کرونا در پاوه وجود دارد و انتظار می رود مردم استقبال بیشتری از واکسیناسیون داشته باشند.

  • منبع خبر : مژده خبر