مژده خبر-معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای اجرای پویش ایران مهربان تاکنون 45 هزار پدر معنوی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان کرمانشاه را برعهده گرفته اند.

به گزارش مژده خبر به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: پویش ایران مهربان از نیمه دوم سال ۹۹ و با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین به اجرا درآمده است.

نصوری با بیان اینکه هم اکنون بیش از هشت هزار فرزند یتیم و محسنین در استان کرمانشاه تحت حمایت کمیته امداد هستند، افزود: این نهاد توانسته از ابتدای اجرای این پویش تاکنون بیش از ۴۵ هزار پدر معنوی برای این فرزندان جذب کند.

وی عنوان کرد: کمیته امداد استان کرمانشاه با جذب این تعداد پدر معنوی جدید، رتبه نخست کشوری در این پویش را کسب کرده است  .

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه حداقل کمک به هر یتیم در پویش ایران مهربان ۲۰ هزار تومان است، بیان کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها و یا سایت الکترونیکی  ekram.emdad.ir ، ارسال عدد ۱ به شماره پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۸۳ و همچنین تماس با شماره ۰۹۶۸۸۷ از درگاه های مشارکت خیران نیک اندیش در این پویش به شمار می رود.

  • منبع خبر : مژده خبر