مژده خبر- نشست اصحاب رسانه عصر امروز با دادستان عمومی وانقلاب شهرستان اسلام آباد غرب به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار برگزار و از خبرنگاران فعال این حوزه تقدیر شد.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب، این نشست که در آستانه روز خبرنگار عصر امروز یک شنبه ۱۵مردادماه سال جاری برگزار شد.

در این دیدار صمیمانه  به میزبانی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در ساختمان دادگستری شهرستان اسلام آباد غرب با حضور اهالی رسانه این شهرستان انجام شد

«سید سجاد ملایری» دادستان شهرستان ضمن تقدیر از زحمات خبرنگاران فعال این حوزه از آنان خواست که در نشر اخبار، چهارچوب قانون را رعایت کنند و برای حل معضلات شهرستان به خصوص معضلات فرهنگی و اجتماعی تلاش نموده و با تاکید بر اینکه حفظ حقوق عامه در راس اولویت‌های دستگاه قضا قرار دارد، ابراز داشت: آن چیزی که در ذهن شما خبرنگاران به‌عنوان دغدغه‌های اجتماعی‌ست به عنوان شاخص حقوق عامه است.

وی تصریح کرد: از آنجا که ما در دستگاه قضایی با شما خبرنگاران در زمینه‌های مختلف به‌ویژه حقوق عامه دغدغه‌های مشترکی داریم به‌نوعی همکار حساب می‌شویم.

گفتنی ست؛ در این مراسم خبرنگاران رسانه های شهرستان نیز ضمن تشکر از دادستان بابت برگزاری این نشست به بیان مشکلات حوزه ی کاری خود وشهرستان پرداخت.

  • نویسنده : مسعود باقری خبرنگار مژده خبر در شهرستان اسلام آباد غرب
  • منبع خبر : مژده خبر