مژده خبر- در بیانیه ی بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی ره وقیام پانزده خرداد ماه آمده :خرداد هر سال یادآور روزهای حزن و اندوه فقدان بزرگ مرد الهی و مبارزی خستگی ناپذیر است.

باسمه تعالی
بیانیه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه
به مناسبت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد
خرداد هر سال یادآور روزهای حزن و اندوه فقدان بزرگ مرد الهی و مبارزی خستگی ناپذیر است که انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به عنوان رستاخیز و رویداد قرن با تکیه بر فرهنگ عظیم عاشورا و پشتیبانی ملت مجاهد و نستوه ایران و به مدد الهی بر پایه استقلال و آزادی بنا نهاد و طومار ننگین دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی را برای همیشه در هم پیچید.
حضرت امام راحل عظیم الشان(ره) به عنوان رهبر و سکاندار انقلاب برای نیل به اهداف مبارزاتی خود و حفظ استقلال سیاسی_اقتصادی و حاکمیت ارزشهای دینی ،شیوه های سیاسی و الگوهای خاصی را برگزیده بود که برگرفته از فقه پویای شیعه و تاریخ پر افتخار اسلام بود و با این استراتژی موفق توانست بدون اتکاء به مکاتب رایج جهان معاصر و قدرت های وابسته شرق و غرب و الگوهای سیاسی و مبارزاتی مطرح، بسیج مردمی بر علیه کفر را به سر منزل مقصود رهنمون نماید.
تربیت نسلی انقلابی، مؤمن و شجاع‌ ‌از برکات و دستاوردهای مکتب امام راحل ‌و انقلاب اسلامی برای ایران و بلکه در جوامع پیرامونی ‌بوده و در شرایطی که نظام سلطه و در رأس آن آمریکای جنایتکار‌ درصدد تغییر رویکرد و ذائقه نسل جوان با حربه جنگ نرم و فضای مجازی ‌و متناسب‌سازی ‌با فرهنگ غربی ‌برآمده است، تبیین و بازخوانی اندیشه‌های ناب بنیانگذار کبیر انقلاب ‌و تبیین اندیشه‌های راهبردی‌ مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای نسل امروز و آزادی‌خواهان جهان، ضمن حفظ هویت ‌انقلابی آینده‌سازان ایران اسلامی، امت اسلامی را به سرمنزل مقصود و جامعه آرمانی خواهد رساند و روزنه‌های امید دشمنان را مسدود می‌کند.
با گذشت بیش از سه دهه  از ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی، اوج خباثت و شیطنت‌ استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ و دستیاری ازناب منطقه‌ای اش بیش از پیش، آینده‌نگری و بصیرت الهی آن‌ امام روشن‌ضمیر را بر جهانیان آشکار ساخت و خود‌باور‌ی و تکیه بر توانمندی‌های ملی و عدم دلبستگی و وابستگی بر بیگانگان را به عنوان یک عزم و راهبرد ملی و راهگشا تبیین ساخت.
یوم الله ۱۵خرداد ماه نیز  یاد آور جوشش غیرت دینی و پویشی مردمی بر علیه تهاجم گسترده بیگانگان با رویکرد هویت زدایی و استحاله فرهنگی با دست نشاندگی شاه خائن بود و به راستی دوره های اولیه نهضت اسلامی در این مقطع زمانی بر علیه استبداد و اختناق شکل گرفت.
سازمان بسیج  حقوق دانان استان کرمانشاه  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و همچنین نام و یاد شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد ، به تبعیت از راه امامین انقلاب خدمت صادقانه به مردم عزیز میهن اسلامی را با هدف جهاد حقوقی، عدالت گستری و مبارزه با فساد  ادامه خواهد داد و در این راه مصمم و یقین دارد روزی فرا خواهد رسید  که  پرچم پر افتخار نظام اسلامی از دستان پرتوان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)به حضرت ولی عصر(عج)تقدیم خواهد شد.
در پایان حقوق دانان بسیجی و انقلابی  با تأکید بر همراهی و شرکت یکپارچه  آحاد مردم  همیشه در صحنه در تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل (ره) و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری،  از اقشار و آحاد  امت ولایت مدار و انقلابی کشور برای حضور گسترده و پرشور در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا  دعوت به عمل می‌آورد  تا با حضور مقتدرانه مردم یک بار دیگر نقشه های شیطانی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی نقش بر آب گردد. ان شاء الله
سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر