مژده خبر- استاندار کرمانشاه گفت: آنچه که از رئيس جمهور شهيد ما حضرت آيت الله رئيسي شخصيتي محبوب و کم نظير ساخت خدمات صادقانه وي به مردم و مجاهدت در راه خداوند متعال بود .

خدمت صادقانه و مجاهدت در راه خدا از شهید رئیسی شخصیتی کم‌نظیر ساخت

به گزارش خبرنگار ما، محمد طیب صحرایی در مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید و همراهان وی که در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه برگزار شد، با تبریک و تسلیت شهادت آیت الله رئیسی، اظهار داشت: ایشان شخصیتی کم نظیر و مجاهدی خستگی ناپذیر بود که جز در راه حق و حقیقت قدمی برنداشت .

وی ادامه داد: آنچه که امروز از رئیس جمهور شهید ما یک شخصیت کم نظیر و چهره ای بسیار محبوب ساخته هدف والای وی بود، هدفی مبتنی بر خدمت صادقانه به مردم و مجاهدت در راه خداوند متعال و اگر غیر از این بود امروز از این درجه از محبوبیت برخوردار نبود .

صحرایی تصریح کرد: در واقع خدمت صادقانه به مردم، حضور همیشگی در کنار آن ها و مجاهدت در راه خداوند از جمله عواملی بود که از حضرت آیت الله رئیسی شخصیتی کم نظیر ساخته بود .

مدیر ارشد استان یادآوری کرد: مردم داری و غمخوار آن ها بودن، تلاش برای رفع مشکلات جامعه، حضور مقتدرانه در مجامع جهانی و بین المللی و … باعث شده بود که رئیس جمهور شهید ما از محبوبیتی کم نظیر در بین اقشار مختلف جامعه برخوردار باشد، محبوبیتی که در این سه چهار روزه همه جهانیان آن را مشاهده کردند .

وی تصریح کرد: امروز همه کارگزاران نظام باید تلاش کنند تا نیت خود را برای خداوند خالص و همچون رئیس جمهور شهیدشان هدف و نیتی جز خدمت صادقانه به مردم نداشته باشند تا خداوند هم مهر آن ها را در قلب های مومنان و شهروندان قرار دهد .

صحرایی در پایان با قدردانی از مجموعه انتظامی استان کرمانشاه برای تدارک مراسم گرامیداشت آیت الله رئیسی و همراهان وی، ابراز امیدواری کرد با ارائه خدمت صادقانه به مردم راه رئیس جمهور شهید در استان کرمانشاه ادامه پیدا کند .

  • منبع خبر : مژده خبر