مژده خبر_ امام جمعه کرمانشاه با تاکید به توجه و رسیدگی به محلات حاشیه‌ای و محروم در مجموعه مدیریت شهری، گفت: خدمت‌رسانی به مردم سرلوحه همه کارهای شهرداری باشد.

به گزارش مژده خبر به نقل ازمرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، پیش از ظهر امروز مهندس امیر رحیمی سرپرست شهرداری کرمانشاه با حضور در دفتر امام جمعه کرمانشاه ضمن دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، اظهار کرد: باتوجه به وقفه ۲ ماه در ارائه برخی خدمات عمومی شهری با مشکل روبرو بودیم که در جلسه خدمات شهری روز گذشته نسبت به سرگیری فعالیت‌ها دستورات لازم ابلاغ شد.
وی در ادامه شیرین ترین دوران خدمت خود را سرپرستی شهرداری کرمانشاه در سفر مقام معظم رهبری به کرمانشاه دانست و افزود: آن ایام علی‌رغم فشار کاری زیاد، شیرین‌ترین ایام خدمتم بوده است.
سرپرست شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: برای خدمت آمده‌ام و در خدمت رسانی به شهروندان کوتاهی نخواهم کرد.
وی ادامه داد: با توجه به فرسودگی سیستم‌های ارائه خدمات شهری، کاری سخت پیش رو داریم اما نشدنی نیست و برای تحقق رضایت و رفاه شهروندان به تلاش نیاز دارد.
مهندس رحیمی با اشاره به اهمیت حمایت معنوی امام جمعه برای ارائه مطلوب خدمات به شهروندان، گفت: نیازمند آن هستیم شهروندان با همدلی و همراهی با مجموعه مدیریت شهری زمینه ارائه مطلوب خدمات را فراهم کنند.
آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه در ادامه این دیدار با توصیه به سرپرست شهرداری کرمانشاه در خصوص دوری از حاشیه و توجه ویژه به خدمت‌رسانی در ایام مدیریت مجموعه شهرداری، گفت: همانطور که وارد رودخانه شدن پاها را خیس می‌کند وارد میدان شد حرف و حدیث به دنبال دارد اما باید ایستادگی کرد.
وی افزود: شورای شهر کرمانشاه با کنار گذاشتن اختلافات باید به دنبال خدمت رساندن به مردم باشد تا کارها بیش از پیش جلو برود.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت رسیدگی و توجه به مناطق حاشیه‌ای و محروم شهر کرمانشاه به ویژه در مجموعه مدیریت شهری، تصریح کرد: برخی از محلات حاشیه ای و محروم کرمانشاه نیازمند ارائه ابتدایی ترین خدمات شهروندی هستند که باید به شکل ویژه به آنها رسیدگی شود.
آیت الله علما ضمن اشاره به تاکید رئیس محترم جمهور بر کار کردن و خدمتگزاری صادقانه، گفت: حضرت امام(ره) نیز تاکید داشتند به ایشان خدمتگزار بگویند؛ لذا باید در مجموعه مدیریت‌شهری نیز سعی شود خدمت به مردم سرلوحه کارها قرار گیرد.

  • منبع خبر : مژده خبر