مژده خبر-مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در روزهای ۱۳,۱۴و۱۵اسفندماه سال جاری هم زمان در سراسر کشور واستان،زنگ جشن نیکوکاری در سامانه ی آموزشی شادنواخته می شود.

به گزارش مژده خبر، محسن رخصی دیروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: هر سال در ایام پایانی سال و در آستانه سال نو برنامه ملی و کشوری جشن نیکوکاری به صورت همزمان در سرتاسر کشور با مشارک هموطنان نوعدوست در این کار خداپسندانه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: امسال جشن نیکوکاری با شعار«عیدی برای همه» طی روزهای سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم اسفندماه همزمان با سراسر کشور در استان کرمانشاه نیز برگزار می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه گفت: با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور، امسال جشن نیکوکاری متفاوت‌تر از سال گذشته برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال زنگ جشن نیکوکاری به صورت آنلاین در سامانه آموزشی «شاد» نواخته می‌شود، افزود: این برنامه در روز چهارشنبه، سیزدهم به صورت مجازی در مدارس از طریق سامانه شاد برگزار می‌شود.

رخصی تصریح کرد: در روز پنجشنبه، چهاردهم اسفندماه این برنامه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پایگاه‌ها، دفاتر و مراکز نیکوکاری سطح استان اجرایی می‌شود و در روز پانزدهم نیز در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار خواهد شد.

وی ضمن دعوت از هم‌استانی‌ها در این کار خداپسندانه شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ (بانک ملی) و یا از طریق شماره‌گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* می‌توانند مشارکت داشته باشند.

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر