مژده خبر- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال تاکنون ۹ هزارو ۲۴۰ پرونده در حوزه بازار، کالا و خدمات رسیدگی شده که ۳۷ میلیارد تومان وصولی جرائم این حوزه از افراد متخلف بوده است.

 

قهرمان شاهی در گفت‌وگو با فارس اظهارکرد: تعزیرات حکومتی یک مرجع رسیدگی کننده در تخلفات ارسالی از سوی ۱۹ سازمان و نهاد از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت؛ جهاد کشاورزی، اتاق اصناف، بسیج اصناف و… است.

وی فلسفه تعزیرات حکومتی را در سرعت و رسیدگی به اجرای احکام توصیف کرد و افزود: اولویت و سرلوحه کار این نهاد؛ نظارت بر بازار و برخورد با اصناف متخلف است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۹ هزارو ۲۴۰ پرونده در حوزه بازار، کالا و خدمات رسیدگی شده که ۳۷ میلیارد تومان وصولی جرائم این حوزه از افراد متخلف بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه اضافه کرد: اولویت بازرسی‌ها بر اقلام و مایحتاج عمومی مردم است که به تبع فراوانی پرونده‌های تعزیرات هم در این رابطه است.

وی با اشاره به تعطیلی ۲۰۰ واحد صنفی طی سال‌جاری، تصریح کرد: تعزیرات حکومتی واحدهای پرتخلف مرتبط با ارازق و مایحتاج مردم را صرفا با جزای نقدی مجازات نمی‌کند بلکه به تعطیلی و پلمب از یک روز تا یک‌ماه کشیده می‌شود.