یادداشت ورزشی مژده خبر- فهرست نهایی «تیم ملی فوتبال ج،ا.ا» بالاخره امروز برای حضور درجام ملتهای آسیا مشخص شد و با حذف یک جوان دیگر و پدیده لیگ امسال توسط امیر قلعه پیرمردها، کامل شد.

 

امروز فهرست نهایی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام ملت‌های آسیا از سوی امیر قلعه‌نویی با همان رونوشت تیم کارلوس کی روش مشخص شد و قلعه پیرمردها، به عنوان پیرترین تیم جام معرفی شدند و …

متأسفانه خبر بد امروز این بود که امیر این قلعه، با حذف حسین نژاد جوان و پدیده لیگ برتر امسال بر سن این تیم افزود تا عنوان پیرترین های جام جهانی قطر همچنان برای ایران در جام ملت‌های آسیا حفظ شود.

عقل سلیم ومنطق صحیح می گوید این تیم جز با رویا نمی تواند رکورد ناکامی های ۵۰ ساله را بشکند و با وجود تیم های قدری چون ژاپن، کره جنوبی، عربستان و…. قهرمانی را به دست آورد. قطعا فدراسیون تاج، بی تاج خواهد ماند.

با توجه به مفاد قرارداد سردار آزمون با تیم رم و نحوه انتقال قرضی این بازیکن از بایرلورکوزن به باشگاه رم، بعد از هماهنگی و توضیحات قانع‌کننده این بازیکن و مدیر ورزشی باشگاه رم تیاگو میگل بایا پینتو، سرمربی تیم ملی پذیرفت آزمون در تاریخ دهم ژانویه (بیستم دی ماه) با هماهنگی انجام گرفته با باشگاه رم در دوحه به تیم ملی اضافه شود.

بر اساس دستورالعمل کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم‌های حاضر در رقابتهای جام ملت‌های آسیا باید با ۲۶ بازیکن در این تورنمنت شرکت کنند و بر این اساس لیست ۲۶ نفره تیم ملی به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند، سید حسین حسینی، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، شجاع خلیل‌زاده، سید مجید حسینی، سامان فلاح، حسین کنعانی‌زادگان، صادق محرمی، رامین رضاییان، آریا یوسفی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سعید عزت‌اللهی، سامان قدوس، محمد محبی، مهدی ترابی، مهدی قائدی، مهدی طارمی، رضا اسدی، علیرضا جهانبخش، علی قلی‌زاده، سردار آزمون، کریم انصاری‌فرد و شهریار مغانلو

در پایان این یادداشت؛ امیدواریم همین تیم موروثی از کی روش؛ قلعه نوعی و ملت را شاد کنند و تمام نا امیدی هایی که داریم به امید برای ایران و ایرانیان عزیز مبدل شود.

به امید فردا و فردا هابی بهتر برای سربلندی وطنم ایران

 

 

 

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر