مژده خبر-رییس اداره دامپزشکی کنگاور ازتوقیف دو خودروی حامل مرغ زنده فاقد گواهی حمل بهداشتی دامپزشکی در این شهرستان وانتقال آن به کشتارگاه های استان جهت توزیع خبر داد.
 به گزارش مژده خبر به نقل ازروابط عمومی دامپزشکی استان کرمانشاه ، دکتر ناصح کیخسروی رییس اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور گفت: در راستای حفظ سلامت و بهداشت عمومی شهروندان، اداره دامپزشکی شهرستان کنگاور اقدام به تشدید نظارت ها در ماه مبارک رمضان نموده است که در حین بازرسی های به عمل آمده دو خودروی حامل مرغ زنده و فاقد گواهی حمل بهداشتی دامپزشکی  کشف، که با دستور مقام محترم قضایی توقیف و به منظور تامین نیاز مصرف کنندگان مرغ ها برای کشتار به کشتارگاه های سطح استان انتقال داده شد.

دکتر کیخسروی درادامه افزود: ضمن تشکراز دادستان محترم، اداره تعزیرات حکومتی و پلیس آگاهی شهرستان کنگاور به شهروندان توصیه می گردد گوشت مورد نیاز خود را از مراکز معتبر خریدا ری و از خرید مرغ زنده و گوشت قرمز در معابر و محل های غیربهداشتی که می‌تواند زمینه ساز بیماری‌های مشترک انسان و دام شود، جدا خود داری نمایند.

وی در پایان گفت: همشهریان محترم می توانند هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد خود را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ با ما در میان بگذارند.

  • منبع خبر : مژده خبر