مژده خبر- به مناسبت ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) در ماه مبارک رمضان رزمایش کمک مؤمنانه به همت سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش مژده خبر، مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه درگفت وگو با خبرنگار مادر این رزمایش اظهار کرد: به نیابت از شهید شاخص کشوری سازمان بسیج حقوق دانان قاضی و حقوق دان بسیجی شهید سلیم قنبری امروز تعداد ۲۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند توسط حقوق دانان بسیجی استان کرمانشاه توزیع خواهد شد.

رسول بهرامی پور در ادامه با اشاره به ادامه نهضت آزادی سازی زندانیان گفت: در این روز مبارک به لطف الهی و به نیابت از پنج شهید حقوق دان استان کرمانشاه تعداد ۵ نفر از زندانیان دارای محکومیت های مالی با همکاری اداره کل زندانهای استان آزاد و به آغوش گرم خانواده بر می گردند و تعدادی از این بسته های معیشتی به خانواده زندانیان اختصاص می یابد.

مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان در ادامه اظهار داشت : خدمات مؤمنانه سازمان بسیج حقوق دانان در عرصه های تخصصی از قبیل خدمات مشاوره حقوقی، وکالت، کارشناس رسمی دادگستری، ثبت اسناد رسمی، ثبت ازدواج و سایر معاضدت های حقوقی و قضایی به صورت رایگان برای خدمت رسانی یه افراد نیازمند و گره گشایی از مشکلات حقوقی و قضایی مردم عزیزمان استمرار خواهد داشت.

بهرامی پور در خاتمه ابراز امیدواری کرد: بعد از محو ویروس منحوس کرونا، دفاتر مشاوره حقوقی و قضایی رایگان با حضور حقوقدانان بسیجی در تعامل و همکاری با سازمان فرهنگی شهرداری در فرهنگ سراهای شهر کرمانشاه دایر می‌گردد.
لازم به ذکر است سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه در سال ۱۳۹۹ بیش از ۴۰۰۰ بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند توزیع کرده و تعداد ۳۵۰ نفر زندانی را آزاد و خدمات حقوقی و قضایی بسیاری به صورت رایگان به افراد نیازمند ارائه نموده است.

  • نویسنده : جعفرجعفری
  • منبع خبر : مژده خبر