مژده خبر-  استاندار کرمانشاه با حضور در منزل شهید حسین علیخانی از شهدای مدافع حرم، از همسر و فرزندان ایشان که روز گذشته از سوی چند فرد هنجارشکن مورد هتک حرمت و اهانت قرار گرفته بود، دلجویی و تقدیر کرد.

 در این دیدار که معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و مدیران کل بانوان و خانواده و روابط عمومی استانداری هم حضور داشتند، دکتر صحرایی با تاکید بر رعایت قانون و هنجارهای اخلاقی و دینی و حمایت از آمران به معروف در جامعه، قول پیگیری ویژه این پرونده و هتک حرمت صورت گرفته را داد.

 همسر شهید علیخانی هم از برخی سهل انگاری ها و کم کاری ها در حمایت از آمران به معروف انتقاد کرد و در عین حال گفت که در تداوم مسیر امر به معروف و نهی از منکر ثابت قدم خواهد ایستاد.

همسر شهید مدافع حرم حسین علیخانی اخیرا پس از دادن تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر ابتدا در همان محل مورد اهانت فرد هنجارشکن قرار گرفته است، سپس فرد هنجارشکن با همراهی اقوام به منزل شهید حسین علیخانی هجوم می‌برند و با ورود به منزل شهید علیخانی، همسر و دو دختر او را مورد بی‌حرمتی و ضرب و شتم قرار می‌دهند، گوشی‌های تلفن همراه همسر و دختران شهید را می‌شکنند.

  • منبع خبر : مژده خبر