مژده خبر - فرمانده انتظامی استان با حضور در منزل بانوی آمر به معروف و ناهی از منکر از وی تجلیل کرد.

 

به گزارش مژده خبر به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار “مهدی حاجیان” در دیدار با همسر شهید مدافع حرم “حسین علیخانی” اظهار داشت: حفظ حرمت بانوان و حریم آمران به معروف و ناهیان از منکر در اولویت کار پلیس بوده و در این خصوص با قاطعیت عمل خواهیم کرد.

وی با اشاره به واجب بودن فریضه امر به معروف و نهی از منکر، ادامه داد: هرکسی در این مسیر قدم بردارد در واقع به سنت رسول خدا و ائمه اطهار عمل کرده است، کما اینکه امام حسین (ع) نیز برای احیای این سنت قیام کرد و به شهادت رسید.

سردار حاجیان همچنین با اشاره به اهمیت مسئله امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، خاطرنشان کرد: خانواده های معظم شهدا و خصوصا شهدای مدافع حرم بهترین آمران به معروف هستند و پلیس هم با قاطعیت از آن ها دفاع و حمایت می کند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اهمیت کار شهدای مدافع حرم، خاطرنشان کرد: این افراد برای امنیت کشور و دور ماندن نگاه دشمنان از زنان و دختران این مرز و بوم ، جان با ارزش خود را تقدیم کردند؛ بنابراین امروز همه ما وظیفه داریم پاسدار حریم و حافظ امنیت خانواده آن ها باشیم.

وی ادامه داد: پلیس به عنوان مجری قانون همواره حافظ امنیت و ارزش های جامعه بوده و همکاران ما با جان و دل برای آسایش شهروندان تلاش می کنند.

سردار حاجیان در پایان با تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا، آن ها را الگویی شایسته برای خانواده ها معرفی کرد.