مژده خبر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از فعالیت بیش از ۱۹ هزار راننده کامیون حمل و نقل کالا در این استان خبر داد.

فعالیت بیش از ۱۹۰۰۰ راننده کامیون در کرمانشاه

به گزارش مژده خبر، فریبرز کرمی  اظهار کرد: ۱۹ هزار و ۲۶۷ راننده کامیون حمل و نقل کالا در استان کرمانشاه در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه تعداد ناوگان کامیون حمل و نقل کالا برون شهری در استان کرمانشاه بیش از ۱۲ هزار دستگاه است، افزود: تعداد یک هزار و ۲۶ راننده ناوگان وانت‌باری و ۱۹ هزار و ۹۹ ناوگان وانت‌باری در استان کرمانشاه فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه کل تناژ جا به جا شده در سال ۹۹ بیش از هشت میلیون و ۹۴۴ هزار بوده است، گفت: در این مدت بیش از ۶۱۳ هزار حواله و بیش از ۵۸۸ هزار نسخه بارنامه صادر شده است.

وی ادامه داد: بیشترین حمل مربوط به شهرستان کرمانشاه با تناژ بیش از ۶ میلیون و ۴۳۷ هزار و بیشترین حمل مربوط به کالای سیمان با تناژ بیش از یک میلیون و ۶۳۵ هزار است.

کرمی تصریح کرد: سیمان، کلینگر، اوره، پلی اتیلن، گندم انسانی، کنجاله، سنگ سنگبری، گازوئیل و چغندرقند ۱۰ کالای عمده جا به جا شده در استان کرمانشاه در سال ۹۹ بوده است.

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر