مژده خبر- در پی هتک حرمت به خانواده معظم شهید مدافع حرم علیخانی بیانیه شدید اللحنی از سوی حضرت آیت الله علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه صادر شد.

متن پیام بدین شرح است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
تعرض  و ورود به عنف  به حریم بیت شهید مدافع حرمی که جانش را در قربانگاه دفاع از حریم آل الله (ع) ارزانی بقای اسلام و انقلاب کرده و اقدام سبوعانه، هتک آمیز و حرمت ناشناسانه ی فردی ساختار شکن  علیه همسر مکرم ایشان که به دلیل عمل به فریضه ی امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم واقع شده موجی از تالم و تاثر را به دنبال داشته است.
ضمن ابراز  انزجار قلبی از این واقعه ی شنیع، نکاتی را لازم به تذکر جدی می داند.

۱_ دستگاه قضائی با درک صحیح از فرض پیش آمده قاطعاً  این ضایعه را بررسی کرده و ضمن اعمال مراتب قانونی ، هتاکان را به سزای عمل خود رساند. همچنین ضرورت دارد این  برخورد محکم قانونی به نحو شایسته به اطلاع افکار  عمومی و دلهای جریحه دار برسد.

۲_نیروی انتظامی با هوشیاری هرچه تمامتر کیان عفت عمومی را بیش از پیش پاسداری کند و با التفات و ملاحظه ی  حفظ حرمت ماه عزای سید الشهدا سلام الله علیه با پشتوانه ی قانون و نیز خواست قلبی مردم شریف و مومن استان، با حرمت شکنان، هنجارگریزان ،مروجان برهنگی و مبلغان فرهنگ منحط غرب برخورد قاطع داشته باشد .
مصطفی علماء
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه

  • منبع خبر : مژده خبر