مژده خبر- سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه طی بیانیه‌ای خواستار حضور حداکثری مردم شریف درانتخابات ۲۸خرداد۱۴۰۰شد.

بیانیه سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه در مورد شرکت در انتخابات

بسم الله الرحمن الرحیم
در حقیقت، خدا حال قومى را تغییر نمى‏دهد تا آنان حال خود را تغییر دهند. آیه ۱۱سوره رعد‏
همشهریان عزیز کرمانشاهی؛ سلام علیکم.
در آستانه انتخابات بزرگ و مهم ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا قرار داریم. انتخاباتی که از هرنظر با تجربه های گذشته متفاوت است. دشمنان خارجی و منافقان داخلی جنگ احزاب دیگری را علیه کشورمان به راه انداخته و به امید واهی پیروزی، با تخریب باورها و تردید در اراده ها قصد خالی کردن پشت نظام و انقلاب اسلامی از رأی و نظر مردم کرده اند و به قصد از بین بردن جمهوریت نظام، اقدام می کنند. به یقین جمهوری اسلامی که به گفته شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی حرم است و میثاق ما با پدران و مادران و شهدای عزیزمان، اکنون بیش از هر زمان دیگری نیازمند یاری فرزندان غیور خود و مردمان شکوری است که قدر امنیت و ایمان را می دانند و خون شهیدان را پاس می دارند و اجازه نخواهند داد اهریمنان کمین گرفته و دل بسته به حضور کمرنگ مردم، خوشحال شوند.
این نکته مهم را نباید فراموش کرد که قهر کردن با صندوق رأی، نه تنها کمکی به وضع موجود نمی کند که در بدتر شدن اوضاع اقتصادی و معیشتی مؤثر است و دشمنان را برای ضربه زدن به ما امیدوار می کند. باید دانست که به فرموده رهبر حکیم انقلاب اسلامی، کاهش حضور مردم برابر است با افزایش فشار دشمنانمان. و هرچه حضور بیشتر باشد، فشار دشمنان کمتر و کمتر خواهد شد. اگر بخواهیم فشار دشمنان از بین رود یا کاهش یابد باید با حضور پرشور و باشکوه خود و خانواده و اطرافیانمان در انتخابات پیش رو، هم به تکلیف دینی عمل کنیم و هم از حق رأی و نظر خود استفاده کنیم. به یقین هر ناله مأیوس کننده و هر سخن افسرده گر که مروج تفرقه، گوشه گیری، کناره گرفتن، قهر و غیظ است، صدای شیطانی است که نباید اعتنا کرد و باید به تقابل با آن پرداخت چراکه به دنبال ضایع کردن حق رأی ایرانی و ضعیف کردن کشور و هدر دادن سرمایه هاست.
باید دانست که وضعیت نامناسب اقتصادی امروزمان نتیجه انتخاب اشتباه است و ربطی به انقلاب اسلامی ندارد. جمعه ۲۸ خرداد جاری فرصت جبران گذشته است و نباید این فرصت طلایی بازگشت ناپذیر را از دست داد. باید در تغییر سرنوشت خود به سمت خوبی ها و شکوفایی ها و آبادانی ها قدم برداشت و مناسبات طولانی و سرنوشت چندین ساله خاک و خانه و خانواده خود را با شرکت خود و خانواده و تشویق اطرافیان برای مشارکت آگاهانه در انتخابات را تعیین نمود که بی شک هر کوتاهی و اهمال ما از جانب فرزندان و آیندگان نابخشودنی است. پس با نام خدا و با امید به تغییر وضع بد موجود به وضع خوب و مطلوب، ساعتی از وقت خود را در همین جمعه صرف آینده آباد کشور و شهرمان کنیم و ادای دین نماییم که روزهای خوبمان در پیش است که باید با یکدلی و اتحادمان بسازیمش. إن شاءالله

سازمان بسیج رسانه استان کرمانشاه
بیست و ششم خرداد هزار و چهارصد خورشیدی

  • منبع خبر : مژده خبر