مژده خبر- دکتر محمد رشیدی عضو ستاد امر به معروف استان دبیر هیأت رییسه و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی درپی هتک حرمت همسر و فرزندان شهید مدافع حرم علیخانی بیانیه ای منتشر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلْتَکُنْ مِنْکُمْ أُمَّهٌ یَدْعُونَ إِلَى الْخَیْرِ وَ یَأْمُرُونَ بِالْمَعْرُوفِ وَ یَنْهَوْنَ عَنِ الْمُنْکَرِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ

باید از میان شما گروهی باشند که (مردم را) به‌خوبی دعوت کنند و به کار شایسته فرمان دهند و از کار ناشایست نهی کنند. ایشان‌اند که رستگارانند.

خبر ورود بى شرمانه و هتک حرمت بیت شهید مدافع حرم، شهید حسین علیخانى درپى نهى از منکر مومنانه که همراه با ادب دینى و اخلاق پسندیده بوده
موجب تاثر و تاسف اینجانب و مردم مومن، انقلابى و شرافتمند کرمانشاه گردید.

اینجانب ضمن تقبیح و محکوم نمودن این عمل شنیع و بدور از اخلاق اسلامى، از جانب تعدادى از جاهلان غرب زده که بر خلاف مردم غیرتمند و باسخاوت و اخلاق مدار کرمانشاه که سالها با حفظ ایمان و روحیه غیور عشایرى به حفظ ناموس و روحیه پهلوانى در ایران اسلامى مشهور و معروف هستند، از مسئولین قضایی و مدیر ارشد استان میخواهم که در اسرع وقت با عاملان هتاکى و هنجارشکنى و اهانت به خانواده محترم شهیدمظلوم ، برخورد قاطع نمایند و از خانواده شهبد والامقام حاج حسین علیخانى دلجویى و تکریم به نحو احسن انجام پذیرد.
والعاقبه للمتقین

١۴ مرداد ١۴٠٢
محمد رشیدى
خادم مردم شریف کرمانشاه در مجلس شوراى اسلامى

 

  • منبع خبر : مژده خبر