مژده خبر-معاون فنی و راه های روستایی اداره‌کل راهداری،حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه ازبه بهره‌برداری رسیدن راهدارخانه های مرکزی شهرستان های اسلام آبادغرب،دالاهو وسرپل ذهاب درسال جاری با هزینه ای بالغ بر ۱۰میلیاردریالخبرداد.

 

به گزارش مژده خبر، سیدزاهدین چشمه خاور در این رابطه اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در فصل زمستان، می طلبد تا اقدامات درخور توجه‌ای برای ایمن سازی و آماده‌سازی محوری مناسب برای تردد کاربران جاده‌ای انجام پذیرد، از این رو برای آمادگی هرچه بیشتر در فصل زمستان برای خدمت رسانی به بهره برداران جاده ای به احداث ۳ راهدارخانه در شهرستان های اسلام آبادغرب، دالاهو و سرپل ذهاب اقدام نموده ایم.

وی افزود: انبار شن و نمک راهدارخانه کوزران در محور کرمانشاه-کوزران نیز تکمیل و بهسازی شده است.

چشمه خاور در ادامه به مزیت احداث آشیانه ماشین آلات اشاره و تصریح کرد: افزایش طول عمر مفید انواع ماشین آلات، صرفه جویی در هزینه نگهداری آن ها، استفاده بهینه، سریع، ساماندهی و استقرار ثابت ماشین آلات راهداری از جمله مزیت‌های احداث آشیانه ماشین آلات می باشد و آشیانه ۴ راهدارخانه در سال‌جاری احداث، بهسازی و تکمیل شده است.

شایان ذکر است در حال حاضر، استان کرمانشاه ۴۴ راهدارخانه ثابت و سیار در سطح محورهای مواصلاتی جهت خدمت رسانی به کاربران جاده‌ای در تمامی فصول مختلف سال وجود دارد.

  • نویسنده : فرشته شایگانی قانع
  • منبع خبر : مژده خبر