جعفر جعفری/مژده خبر- ظهر امروز حقوقدانان انقلابی کرمانشاه در اقدامی کم نظیر با تجمعی گسترده، جنایات رژیم جعلی و وحشی صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر، تجمع گسترده حقوقدانان انقلابی کرمانشاه علیه جنایات رژیم جعلی و سفاک صهیونیستی در غزه، ظهر امروز همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

حقوقدانان انقلابی کرمانشاهی در این تجمع که ظهر امروز یک شنبه ۲۴ دی ماه سال جاری مقابل دادگستری کل استان کرمانشاه برگزار شد، با سر دادن شعارهایی چون «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر آمریکا»، «هیهات من الذله» و… جنایات رژیم جعلی صهیونیستی  در غزه را محکوم کردند.

حقوقدانان انقلابی حاضر در این مراسم همچنین با در دست داشتن پرچم مقدس جمهوری اسلامی و نیز پلاکاردهای با محتوای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»  و… حمایت خود را از مردم مظلوم و بی دفاع غزه اعلام نمودند.

حجت الاسلام یوسف احمدی در جمع حقوق دانان انقلابی کرمانشاه با بیان اینکه جنایات رژیم کودک کش اشغالگر قدس در غزه به هیچ عنوان قابل دفاع نیست، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی جنایات زیادی مرتکب شده و این اقدامات از جمله کشتار مسلمانان مظلوم غزه محکوم است و رژیم صهیونیستی هم محکوم به شکست است.

احمدی با اشاره به مطرح شدن پیشنهاد برگزاری این تجمع از سوی مجموعه سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در سراسر کشور، ابراز امیدواری کرد، این گونه اقدامات بتواند در نابودی هرچه سریع‌تر رژیم جعلی صهیونیستی تاثیرگذار باشد.

احمدی در ادامه اشاره‌ای هم به اقتدار کنونی جمهوری اسلامی ایران در منطقه و دنیا داشت و گفت: ایران اسلامی سیلی های متعددی به دشمنان زده و نزد دشمنان به حدی از اقتدار رسیده که هر کسی در منطقه علیه آمریکا و اسرائیل دست به هر کاری می زند، دشمنان آن را به حساب ایران می نویسند که این نشان از قدرتمند بودن ایران اسلامی دارد.

وی اشاره ای هم به جنایات اخیر کرمان داشت و تأکید کرد: تا انتقام خون شهدای حادثه تروریستی کرمان را نگیریم، دست بر نمی‌داریم.

در پایان این تجمع کم نظیر،  قطعنامه‌ای در محکومیت جنایات رژیم اشغالگر قدس در غزه قرائت شد.

گزارش های تصویری و ویدئویی این تجمع را در نشانی های زیر مشاهده کنید:

بخش اول:
https://aparat.com/v/4xOQG 

بخش دوم:

https://aparat.com/v/g0fDI

  • منبع خبر : مژده خبر