مژده خبر- رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) از برگزاری آئین تجلیل از خادمین زکات در این شهرستان خبر داد.

 به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، عزیزمراد ویسی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) روانسر با اعلام این خبر گفت: آئین تجلیل و تکریم مؤدیان، عاملین و مبلغین زکات با حضور امام جمعه شهرستان، فرماندار و جمعی از مسئولین پرتلاش، در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی روانسر برگزار شد.

 وی در ادامه افزود: در این مراسم امام جمعه روانسر ضمن تقدیر و تشکر  از کمیته امداد امام خمینی (ره) مبنی بر خدمات ارزنده و ماندگار در راستای کمک رسانی به محرومین و بالاخص احیاء فریضه الهی زکات، نسبت به تبیین آثار پرداخت زکات توسط عاملین و مبلغین تأکید داشته و آگاهی مردم از این وظیفه اجتماعی بزرگ را در گرو این اقدامات ماندگار برشمرد.

 ویسی با ابراز خرسندی از این برنامه خاطرنشان کرد و گفت: فرماندار روانسر نیز ضمن تقدیر از زحمات خادمین زکات و اهمیت برگزاری این گردهمایی، زکات را مرکزیت تعاون و همکاری برای رفع مشکلات محرومان به شمار آورد و تأکید کرد بایستی از این محل بتوانیم به نیازمندان واقعی رسیدگی کنیم که إن‌شاء‌الله این تلاش‌ها مورد رضای خدای سبحان واقع شود.

 رئیس کمیته امداد روانسر در پایان عنوان کرد: در خاتمه این مراسم با اهداء لوح یادبود از زحمات و تلاش‌های جمعی از عزیزان به نمایندگی از کلیه خادمین زکات تقدیر به عمل آمد.