مژده خبر-دادستان کرمانشاه گفت:برپایی جشن عروسی 3 تالاردار را در کرمانشاه راهی زندان کرد.

به گزارش مژده خبر، شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در تشریح جزئیات این موضوع به خیز بسیار بلند موج جدید بیماری کرونا در استان اشاره کرد و گفت: باتوجه شرایط کنونی و قرمز شدن کرمانشاه به لحاظ شیوع بیماری کرونا از همه اصناف غیرضروری خواسته ایم تا با تمکین نسبت به مصوبات ستاد مقابله با کرونا فعالیت های خود را متوقف کنند.

وی تاکید کرد: براین اساس،تیم های نظارتی و بازرسی با حضور نمایندگانی از دستگاه های ذیربط تشکیل شده و با واحدهای صنفی متخلف که مصوبات ستاد مقابله با کرونا را رعایت نمی کنند، برخورد خواهند داشت‌.

دادستان کرمانشاه از برخورد با سه تالاردار کرمانشاه که نسبت به این مصوبات بی اعتنا بودند خبر داد و گفت: طی روزهای گذشته سه تالار دار را که در شرایط قرمز کرونایی کرمانشاه اقدام به برپایی جشن های عروسی با تعداد میهمانان بالا کرده بودند، دستگیر و روانه زندان شدند.

وی اعلام کرد: در مراسمات عروسی که در این سه تالار درحال برگزاری بود تعداد بسیار زیادی میهمان دعوت شده بود و بستری برای انتقال گسترده بیماری کرونا محسوب می شد.

کرمی با بیان اینکه این سه تالار هم تا اطلاع ثانوی پلمب خواهند بود، افزود: مالکین این تالارها به اتهام اقدام تهدید آمیز علیه بهداشت عمومی و عدم رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا دستگیر شده اند.

وی در خاتمه یادآورشد: باتوجه به اینکه استان در حال حاضر گرفتار موج چهارم بیماری کرونا شده، بنابراین هیچ گونه اغماض و کوتاهی و مماشاتی در برخورد با افرادی که به مصوبات ستاد مقابله با کرونا بی توجهی می کنند نخواهیم داشت.

  • نویسنده : جعفرجعفری
  • منبع خبر : مژده خبر