مژده خبر- مهندس سیروس شهبازی مدیرعامل گاز استان از پروژه های شهرستان پاوه بازدید کرد.

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه: سیروس شهبازی مدیرعامل گاز استان در روز دوشنبه مورخ ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۰ ضمن بازدید از پروژه های گازرسانی به روستاهای شهرستان پاوه از نزدیک در جریان روند پیشرفت پروژه های مذکور قرار گرفتند و دستورات لازم در راستای تسریع در انجام کار را ابلاغ نمودند.
درادامه:درجریان روند بازدیدازپروژه گازرسانی به باقیمانده نوسود در محل روستای شرکان موانع مبتلا به پروژه از جمله مشکلات معارضین محلی بررسی و اتخاذ تصمیم گردید ، لازم به ذکر است پروژه فوق درحال حاضر توسط شرکت مطبوع سازان غرب با ۷۱% پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد.
شایان ذکراست:درادامه بازدیدشهبازی باحضور در محل پروژه گازرسانی به روستاهای محور زردویی که توسط شرکت نظیف گاز کرمانشاه با ۵۱ % پیشرفت فیزیکی در حال انجام می باشد با حضورمجموعه امورمهندسی واجراء وپیمانکاران مربوطه پیشنهادات و راهکارهای لازم جهت تسریع در انجام کار بررسی و ارائه گردید.
قابل توجه اینکه:مدیرعامل گازاستان با حضور در محل فرمانداری شهرستان پاوه و تشکیل جلسه با بالایی فرماندار پاوه ، ضمن ارائه گزارش روند پیشرفت پروژه های فوق خواستار همکاری و همراهی بیشتر مقامات محلی به منظور تسریع در روند انجام کار شدند.
در ادامه:مدیرعامل گاز استان با حضور در محل دادگستری شهرستان پاوه و اهداء لوح تقدیر ، از خدمات و همکاری ویژه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان در راستای گازرسانی به روستاها قدردانی نمودند.
در پایان: یعقوب حبیبی رئیس دادگستری شهرستان و نوید صحرایی دادستان از کار ارزشی و خدا پسندانه خدمات رسانی توسط شرکت گاز استان در روستاها و مناطق محروم تقدیر نمودند و بیان داشتند همچنان در راستای تسریع درارائه خدمت به مردم عزیز شهرستان پاوه همراه و همگام با شرکت گازاستان خواهند بود.

  • منبع خبر : مژده خبر