مژده خبر- دکتر محمدرضا غلامی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با همراهی مدیر فرهنگی و دیگر روسای ادارات فرهنگی از اردوی جهادی درمانی الکفیل بازدید کرد و ضمن سرکشی از نحوه رسیدگی و کیفیت خدمات ارائه شده، از حضور نیروهای جهادی تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با‌ همکاری گروه جهادی الکفیل، به مناسبت دهه امامت و ولایت از ۳۱ خرداد تا دوشنبه ۴ تیرماه ۱۴۰۳ از ۸ صبح تا ۱۷ عصر با مستقر شدن در بلوار طاقبستان ورزشگاه امام خمینی (ره) به مددجویان کمیته امداد خدمات دندانپزشکی، چشم پزشکی، اطفال، قلب و عروق و همچنین کمک های دارویی ارائه می نماید.

دکتر محمد رسول نوروزاده از دندان پزشکان جوان این گروه جهادی در گفت‌وگو با خبرنگار مژده خبر گفت: هدف از این طرح گرامیداشت شهدای خدمت به ویژه شهید جمهور آیت الله رییسی مظلوم در راستای پویش چله خدمت با ارائه خدمات پزشکی دندانپزشکی ، چشم پزشکی ، و اطفال، قلب و عروق و کمک های دارویی است لذا در این برهه از زمان که مردم محروم دچار مشکلات معیشتی و…هستند آمده ایم تا مرهمی باشیم بر زخم های آنان،

لازم به ذکر است؛ این ط.رح جهادی با همکاری اداره‌کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان, بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی استان، اداره‌کل ورزش و جوانان استان، استانداری کرمانشاه و…. برگزار شده‌است.

  • منبع خبر : مژده خبر