مژده خبر- فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) از مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه مرکز شهید فریدون احمدی بازدید کرد.

 

به گزارش خبرنگار مژده خبر ازکرمانشاه، سردار ریحانی با حضور در محل دومین مرکز واکسیناسیون دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه مراحل واکسیناسیون و اجرای دستورالعمل های بهداشتی را مورد بازدید قرار داد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ضمن قدر دانی از بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه تاکید کرد: هر چقدر بتوانیم مراکز واکسیناسیون را گسترش دهیم می توانیم ادعا کنیم که زنجیره این بیماری زودتر قطع خواهد شد و به حمد خداوند و با قول مساعد مسئولان کشور واکسن به تعداد زیاد در حال وارد شدن به کشور است .

سردار ریحانی در ادامه افزود: تمرکز اصلی برای قطع زنجیره بیماری کرونا در طرح شهید سلیمانی که به همت سپاه و بسیج استان صورت گرفته، راه اندازی ۶ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در شهر کرمانشاه و ۶ مرکز تجمیعی واکسیناسیون در شهرستانها بوده که این مرکز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه یکی از مراکز راه اندازی شده در شهر کرمانشاه است و ۱۱ هزار نفر بسیجی نیز در این مراکز و مراکز سیار در مناطق صعب العبور ویژه عشایر فعالیت میکنند

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر