مژده خبر- کرمانشاه - سردار "مهدی حاجیان" فرمانده انتظامی استان با حضور میدانی خود از سه راه قزانچي تا ايستگاه بازرسي شهيد کراني (مقابل پاسگاه پليس راه کرمانشاه - سنندج ) بازدید و دستورات لازم برای رفع مشکلات این مناطق را صادر کرد.

 

 

به گزارش مژده خبر به نقل از خبرگزاری پلیس، فرمانده انتظامی استان سردار “مهدی حاجیان” فرمانده انتظامی استان در پی گزارش های مردمی در سامانه ۱۹۷ مبنی بر ترافیک پر حجم محدوده سه راه قزانچی تا ایست بازرسی شهید کرانی ( مقابل پاسگاه پلیس راه کرمانشاه – سنندج )  بازدید و دستورات لازم برای رفع مشکلات این مناطق را صادر کرد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه در بازدیدهای میدانی خود که جمعی از معاونان و مسئولان انتظامی و همچنین مدیران دستگاه های اجرایی وی را همراهی می کردند با احصاء مشکلات، بر رفع هرچه سریعتر آن ها تاکید کرد.

پس از دستورات  سردار حاجیان مقرر شد برای کاهش نارضایتی به وجود آمده  نسبت به اصلاح سرعت کاه های موجود و همچنین افزایش باندهای تردد اقدامات لازم به عمل آید.

بازدیدهای میدانی سردار حاجیان از ایست و بازرسی شهیدکرانی  کرمانشاه و خصوصا نقاط  پرترافیک در راستای پاسخ وی به مطالبات مردمی که در تماس های متعدد تلفنی و ملاقات با شهروندان خواستار حل معضل ترافیکی کرمانشاه هستند، صورت می گیرد.

رئیس پلیس استان همچنین پیش از آن از بزرگراه های امام (ره) و شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین مسیر میدان آزادی تا میدان فردوسی کرمانشاه، میدان آناهیتا و پروژه تعریض پل قره سو واقع در بزرگراه امام حسین (ع) بازدید کرده بود.

بازدیدهای میدانی سردار حاجیان با استقبال بسیار خوب مردم کرمانشاه مواجه شده است، شهروندان در حاشیه این بازدیدها ضمن قدردانی از اقدام فرمانده انتظامی استان، خواستار اصلاح هرچه سریعتر این نقاط توسط مسئولان ذی ربط هستند.