مژده خبر - معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به ظرفیت بالای فضای مجازی و بستر وب در پیشبرد اهداف و برنامه های اشتغال این نهاد، گفت: در سال ۹۹ محصولات و تولیدات شغلی ۵۰۰ مددجوی کرمانشاهی در فضای مجازی و شبکه های اینترنتی بازاریابی و فروخته شده است.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: فضای مجازی و بستر وب از ظرفیت بالایی در پیشبرد اهداف و برنامه های اشتغال این نهاد برخوردار است.

طاهری افزود: کارشناسان اشتغال کمیته امداد همزمان با فعالیت برای بازاریابی و فروش حضوری محصولات مددجویان؛ زمینه فروش این تولیدات را نیز در فضای مجازی فراهم می کنند.

وی ادامه داد: در سال ۹۹ محصولات و تولیدات شغلی ۵۰۰ مددجوی کرمانشاهی در فضای مجازی و شبکه های اینترنتی بازاریابی و فروخته شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: همچنین فروش محصولات مددجویی در فضای مجازی موجب جذب مشتریان خارجی و صادرات این محصولات از طریق بازارچه های مرزی مشترک کشور ایران و عراق شده است.

شایسته ذکر است، به گفته رضا طاهری، در سال ۹۹ بیش از ۱۱ هزار و ۶۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه ایجاد شده که این نهاد تا پایداری کامل شغلی، همراه این مددجویان خواهد بود.

 

  • منبع خبر : مژده خبر