مژده خبر-مدیرعامل باشگاه ورزشی شاهین کرمانشاه گفت: برگزاری مسابقات ورزشی در شرایط کنونی و شیوع کرونا انگلیسی خطر ابتلا ورزشکاران را افزایش می‌دهد.

به گزارش مژده خبر،مهندس سید احسان احسانی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: با توجه به اینکه کرونا انگلیسی در پیک چهارم کرونا در کشور و استان کرمانشاه شیوع پیدا کرده برگزاری مسابقات ورزشی با خطرات بسیاری همراه است.

وی با بیان اینکه سلامت ورزشکاران از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: ورزشکاران و قهرمانان سرمایه‌های کشور هستند و اگر مسابقات ورزشی به مدت ۲۰ روز تا یک ماه به تعویق بیافتد اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

مدیرعامل باشگاه ورزشی شاهین کرمانشاه تصریح کرد: هم اکنون ورزشکاران با استرس تمرین و وارد مسابقات می‌شوند و از سوی دیگر به کیفیت مسابقات نیز صدمه وارد می‌شود.

احسانی بیان کرد: برگزاری مسابقات در چنین شرایطی خطر ابتلاء به ویروس کرونا را بین ورزشکاران، مربیان، عوامل اجرایی و خانواده را افزایش و جان آنان را به خطر می‌اندازد.

وی خاطر نشان کرد: انتظار ما از فدراسیون‌های ورزشی و مسئولان مربوطه تأخیر در برگزاری مسابقات است زیرا بسیاری رشته‌های ورزشی در سالن‌های سرپوشیده تمرین و مسابقه می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه ورزشی شاهین کرمانشاه گفت: میزان رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در بین مردم کاهش پیدا کرده و برگزاری مسابقات در چنین شرایطی اصلاً به صلاح ورزشکاران نیست.

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر