مژده خبر - جریان سیل خط لوله اصلی آب را با خود برد و همین مهم موجب قطعی چندین ساعته آب شرب مردم شریف منطقه شده است. بابت این اتفاق شرمنده هستم.

بهزاد مختاری خبرنگار مژده خبر در شهرستان نور، دقایقی پیش طی تماس تلفنی با مهندس یحیی پور رئیس اداره آب شهرستان نور داشتم که ایشان  ضمن عذرخواهی از مردم بابت اختلال و قطعی آب  شهری، اظهار داشت: از همان ساعات اولیه در محل حادثه حاضر شدیم و تیمهایی از استان همراه تجهیزات لازم آمدند.
وی در ادامه افزود: جریان سیل روز پنجشنبه ۲۵ آذر ماه ۱۴۰۲ سبب شد تا بخشی از خطوط انتقال آب جدا شده و سبب قطعی گردد.
رئیس اداره آب گفت: مخازن شهری بدلیل عدم سرریز شدن آب هم به مرور تخلیه شد و باعث قطعی آب شهروندان گردید. که با تلاش شبانه روزی این مهم در ساعت ۲ بامداد ۲۸ آذرماه از طریق خط موقت به شبکه اصلی وصل و قطعا تا مخازن آب ذخیره سازی کنند و با توجه به طول مسافت محل حادثه تا شهر متاسفانه زمان بیشتری طول کشید تا آب به شهر برسد.
یحیی پور با اشاره به مصرف همزمان خانواده‌های محترم از آب و پر شدن مخازن، بخش دیگری از شهروندان  همچنان آب شرب ندارند که بزودی این مشکل هم برطرف خواهد شد.
در پایان مهندس یحیی پور ضمن عذرخواهی مجدد از شهروندان اعلام کرد که در پارک جنگلی نور چاه جدیدی در حال احداث است که مشکل آب شهرایزدشهر و رستمرود را برطرف خواهد نمود.
وی خواهش کرد در مصرف دقت لازم را داشته باشند تا سایر شهروندان هم از نعمت آب آشامیدنی بهره مند شوند.

  • نویسنده : بهزاد مختاری
  • منبع خبر : مژده خبر