۱۶۱تبلت به مناسبت فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه اهدا شد.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، آیت الله علما، امام جمعه کرمانشاه و نماینده ولی فقیه در استان در آیین اهدای نمادین تبلت به دانش آموزان نیازمند در استان؛ ضمن قدردانی از کمیته امداد برای اهدای کمک های مومنانه به نیازمندان، گفت: کمیته امداد از باسابقه ترین نهادهای انقلاب است که در ذات انقلاب قرار دارد.
آیت الله علما با اشاره به پویش مومنانه ایی که امسال با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به راه افتاد، عنوان کرد: در این پویش مردم با مهربانی به مستحقان یاری رساندند که این جریان بسیار مهم و با ارزش بود.
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه نیز در ادامه این آیین نمادین با اشاره به اینکه امروز ۱۶۱ تبلت به دانش آموزان نیازمند در استان به منظور دسترسی به سامانه آموزشی شاد و ادامه تحصیل اهدا می شود، تصریح کرد: این ششمین مرحله از اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند از ابتدای سال تحصیلی جاری تاکنون است که این تبلت ها در این مرحله با کمک موسسه خیریه عترت بوتراب، خیران و کمیته امداد تامین شده است.
محسن رخصی ادامه داد: در پنج مرحله گذشته نیز با مشارکت خیران نیک اندیش ۵۰۰ تبلت به دانش آموزان مددجو در استان کرمانشاه اهدا شده است.
رخصی تاکید کرد: امیدواریم با مشارکت نیکوکاران بتوانیم تا پایان سال تبلت و گوشی های هوشمند بیشتری برای دانش آموزان نیازمند تامین کنیم.
شایسته ذکر است؛ به گفته محسن رخصی هم اکنون حدود ۲۳ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه هستند.
انتهای پیام/