مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هزار و ۴۶۲ کارتن ماکارونی از محل کفارات عمد و غیر عمد به خانوارهای مددجو ساکن در مناطق محروم و کم برخوردار استان اهدا شد. به گزارش خبرنگار مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هزار و ۴۶۲ کارتن ماکارونی از محل کفارات عمد و غیر عمد به خانوارهای مددجو ساکن در مناطق محروم و کم برخوردار استان اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بیش از ۲۳ هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در مناطق محروم و کم برخوردار استان ساکن هستند.

رخصی با بیان اینکه این نهاد نگاه ویژه ای به خانوارهای مددجو ساکن در مناطق محروم و کم برخوردار دارد، افزود: یکی از تازه ترین اقدامات کمیته امداد در دستگیری از خانواده های مددجو ساکن در مناطق محروم اهدای هزار و ۴۶۲ کارتن ماکارونی به این خانوارها بوده است.

وی با بیان اینکه این کارتن ها شامل حدود ۴۴ هزار عدد ماکارونی مرغوب ۵۰۰ گرمی است، ادامه داد: این اقلام غذایی از محل کفارات عمد و غیر عمد خیران نیکوکار تامین شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: تامین مواد غذایی، اقلام ضروری زندگی همچون وسایل گرمایشی و سرمایشی، پوشاک و .. تنها بخشی از اقدامات حمایتی کمیته امداد است که با اولویت به خانوارهای ساکن در مناطق محروم ارائه می شود.

  • منبع خبر : مژده خبر