مژده خبر- آیین اهدای هدایای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) به قهرمانان و مدال آوران استان کرمانشاه در مسابقات آسیایی و پارا آسیایی هانگژو (چین) با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار کرمانشاه در مسجد جامع مرکز استان برگزار شد.

 

در این آیین که پیش از نماز جمعه امروز و در حضور نمازگزاران کرمانشاهی برگزار شد، طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین حبیب‌الله غفوری، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه، محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه و مدیرکل ورزش و جوانان استان هدایای ارسالی رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) به پنج مدال آور استان در بازیهای آسیایی و پارا آسیایی هانگژو چین اهدا شد.

ورزشکاران کرمانشاهی در رقابت‌های آسیایی و پارا آسیایی هانگژو خوش درخشیدند و موفق به کسب پنج  مدال رنگارنگ (دو طلا و سه نقره) شدند.

در بازی‌های آسیایی، آرین سلیمی در رشته تکواندو و در بازی‌های پارا آسیایی هانگژو هم هرمز صیدی در رشته پرتاب نیزه، یاسین خسروی در رشته پرتاب وزنه، شهلا بهروزی‌راد در رشته پاراکانو قایقرانی و مسعود امامی در رشته والیبال نشسته مدال‌آوران کرمانشاهی در این رقابت‌ها بودند.

لازم‌ به ذکر است که هرمز صیدی مدالش را تقدیم مردم مظلوم فلسطین و غزه کرده است.

  • منبع خبر : مژده خبر