مژده خبر- از سوی سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه ۴۰۰۰جلد کتاب به دفاتر تسهیل گری مناطق حاشیه نشین کرمانشاه اهدا شد.

به گزارش مژده خبر، به مناسبت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس ، نمایشگاه کتاب و اهدای چهار هزار جلد کتاب در حوزه های اجتماعی و به ویژه دفاع مقدس توسط سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی شهر کرمانشاه با محوریت دفتر محله مرادحاصل انجام گرفت .
مدیر سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه در این برنامه در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار کرد : در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس و اجرای تفاهم نامه مشترک همکاری سازمان بسیج حقوق دانان با مجموعه استانداری کرمانشاه به منظور کمک به دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی استان کرمانشاه ، امروز ضمن برپایی نمایشگاه کتاب در مسجد آقایانی مرادحاصل ، تعداد چهارهزار جلد کتاب در حوزه های اجتماعی و به ویژه دفاع مقدس جهت توزیع در محلات حاشیه نشین کرمانشاه به دفتر تسهیل گری و توسعه محلی مرادحاصل تحویل گردید که در بین جامعه هدف توزیع گردد.
رسول بهرامی پور در ادامه هدف از این برنامه را انجام فعالیت های فرهنگی ، گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در این مناطق عنوان کرد .

  • نویسنده : جعفر جعفری
  • منبع خبر : مژده خبر