مژده خبر- سرپرست شرکت گاز استان کرمانشاه از انجام ۱۹۰کیلومتر شبکه گذاری در سه ماهه نخست سال ۱۴۰۲ در استان خبر داد.

 

 

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سرپرست شرکت گاز استان، ضمن بیان این خبر، اظهار کرد: از این میزان ، ۲۰ کیلومتر در بخش شهری و ۱۷۰ کیلومتر در بخش روستایی انجام شده است.

ناصر حسینی ادامه داد: شبکه گذاری ها، منجر به نصب ۳هزار و ۸۳ علمک و جذب ۴ هزار و ۸۵۷ مشترک جدید دراستان کرمانشاه شده است.

سرپرست شرکت گاز استان اعلام کرد: از ابتدای شروع فرآیند گازرسانی به استان کرمانشاه تا کنون، میزان شبکه گذاری در مجموع ۱۲ هزار و ۵۵ کیلومتر بوده که ۳هزار و ۷۴۳ کیلومتر آن برای گازرسانی به مناطق شهری و ۸ هزار و ۳۱۲ کیلومتر آن برای گازدار شدن مناطق روستایی انجام شده است.

وی با اشاره به شعار سال شرکت گاز استان،«ارتقاء بهره وری، تکمیل گازرسانی» بیان کرد: با سرعت و دقت در صدد تکمیل شبکه گازرسانی استان هستیم تا هر چه زودتر تمام مناطق استان از نعمت گاز برخوردار شوند.

حسینی اعلام کرد: در حال حاضر با گازرسانی به ۳۳ شهر استان بالغ بر ۹۹/۹۱ درصد خانوارهای شهری و با گازرسانی به دو هزار و ۲۱ روستا ۸۹/۶ درصد خانوارهای روستایی تحت پوشش گاز قرار گرفته اند و ضریب نفوذ گاز در دو بخش شهری و روستایی به ۹۷/۴ درصد رسیده است.

  • منبع خبر : رواابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه