انتخابات هیات موسس خانه مطبوعات بدون اطلاع اصحاب اصلی خانه برگزار شد.

به گزارش مژده خبر به نقل از راه اترک، خانه مطبوعات استان گلستان درحالی که وارد سال چهارم ثبت اعضای خود می شود که فراز و نشیبهای زیادی را طی کرده است.

این در حالی است که امسال به نا به صلاحدید اداره کل ارشاد اسلامی، قرار بود انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات برگزار شود ولی به نه با دلایلی این انتخابات به تاخیر افتاد.

حالا باز هم به نا به دلایلی که ظاهر قضیه نشان دهنده تشخیص اداره کل ارشاد اسلامی استان است، تصمیم بر آن شده که ابتدا انتخابات هیات موسس خانه برگزار شود.

طبق نقل قولی که خبر آن در رسانه ها منتشر شد، مدیر کل انتخابات هیات مدیره را از بین قدیمیهای خانه مطبوعات قرار است برگزار کند.

اما علی رغم اعلام برگزاری انتخابات هیات موسس و در زمانی که اعضای قدیمی خانه منتظر اعلام زمان برگزاری انتخابات بودند، این انتخابات در یک سکوت رسانه ای و گویا برای یک جمع خصوصی دعوت شده برگزار شد و افرادی به عنوان اعضای هیات موسس خانه مطبوعات انتخاب شدند.

خانه مطبوعات در حالی هیات موسس جدید را خواهد شناخت که خانه به هر شکلی سالها قبل تاسیس شده و اگر قرار است انتخاباتی نیز برگزار شود باید همه جمع قدیمی های خانه مطبوعات از آن مطلع می شدند.

اعضای هیات تحریریه سایت راه اترک، به نوبه خود و به دلیل این که از اعضای قدیمی خانه مطبوعات هستند نه از انتخابات هیات موسس مطلع شدند و نه دعوت نامه ای برای آنها صادر شد.

طبق اطلاع از سایر شهر های شرق گلستان نیز وضع به همین قرار است.

سوال: اداره کل ارشاد اسلامی گلستان چه قصدی از برگزاری این انتخابات هیات موسس داشته است؟
چرا اداره کل ارشاد اسلامی استان همه اعضای قدیمی خانه مطبوعات را از زمان برگزاری این انتخابات مطلع نکرده است؟

انتهای پیام/