مژده خبر- مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به بازدید هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری از۴طرح اشتغال موفق مددجویی گفت:امسال کمیته امداد استان ۱۱هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم برای کرمانشاهیان ایجاد کرده است.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: کمیته امداد با هدف عمل به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال “جهش تولید” و همچنین نظارت بر مشاغل اجرایی از سوی مددجویان تحت حمایت؛ برنامه بازدید از طرح های اشتغال موفق مددجویی را در دستور کار قرار داده است.

رخصی با بیان اینکه صبح امروز برنامه بازدید از چهار طرح اشتغال موفق مددجویی در شهر کرمانشاه با حضور هدایت حاتمی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه انجام شده، بیان کرد: هر یک از این طرح ها با پرداخت ۵۰ میلیون تومان وام های قرض الحسنه اجرایی شده اند.

وی تاکید کرد: در مجموع زمینه اشتغال پایدار ۱۸ نفر در این چهار طرح اشتغال مددجویی فراهم شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه امسال کمیته امداد ۱۱ هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم برای کرمانشاهیان ایجاد کرده، تاکید کرد: از این تعداد شش هزار و ۴۲۵ فرصت شغلی مستقیم با پرداخت ۲۲۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان وام قرض الحسنه اشتغال ایجاد شده است.

محسن رخصی عنوان کرد:  یک هزار و ۴۹۰ شغل مستقیم نیز از طریق کاریابی و تعامل با کارفرمایان برای مددجویان کرمانشاهی ایجاد شده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی کمیته امداد استان کرمانشاه