مژده خبر- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کمک معیشت خرداد ماه خانوارهای مددجو مشمول افزایش ۶۷ درصدی شده است، گفت: با این میزان افزایش؛ خانوارهای تحت حمایت پنج نفره و بیشتر تا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در ماه کمک معیشت خواهند گرفت.

به گزارش مژده خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمود رضایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه از افزایش ۶۷ درصدی کمک معیشت خانوارهای مددجو خبر داد.

رضایی با بیان اینکه این افزایش از خرداد ماه امسال در کمک معیشت خانوارهای مددجو عادی و مشمول تبصره ۱۴ لحاظ شده است، افزود: خانوارهای مددجو تا اردیبهشت سالجاری حداکثر تا سقف ۶۲۰ هزار تومان در ماه دریافت می کردند.

وی با بیان اینکه با افزایش ۶۷ درصدی کمک معیشت، از ماه جاری خانوارهای مددجوی یک نفره ۳۵۰ هزار تومان در ماه دریافت می کنند، بیان کرد: همچنین این کمک معیشت برای خانوارهای مددجوی دو نفره به ۵۰۰ هزار تومان، برای خانوارهای تحت حمایت سه نفره به ۷۰۰ هزار تومان و برای خانوارهای چهار نفر به ۹۰۰ هزار تومان در ماه افزایش پیدا کرده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: با افزایش کمک معیشت ماهانه خانوارهای تحت حمایت میزان کمک معیشت دریافتی خانوارهای پنج نفره و بیشتر نیز به بالای یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

محمود رضایی تصریح کرد: افزایش کمک معیشت ماهانه با هدف کمک به خانواده های تحت حمایت و با مصوبه مجلس شورای اسلامی انجام شده است

  • منبع خبر : مژده خبر