مژده خبر-‍رئیس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه گفت: نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس و آژانس های تاکسی تلفنی شهر کرمانشاه در سال 1400 به صورت میانگین حدود 35درصد افزایش یافته است.

به گزارش مژده خبر،شهبازی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر کرمانشاه از افزایش میانگین ۳۵ درصدی نرخ کرایه تاکسی و اتوبوس در شهر کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: لایحه افزایش نرخ کرایه تاکسی، اتوبوس و آژانس‌های تاکسی تلفنی تحت پوشش سازمان حمل و نقل مسافر این شهر نسبتاً بر اساس میزان تورم و کارشناسی شده تدوین شد.

رئیس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه با بیان اینکه نرخ‌های کرایه پس از تصویب شورای اسلامی شهر و تأیید فرمانداری کرمانشاه لازم‌الاجرا است، افزود: نرخ‌های جدید کرایه تاکسی، اتوبوس و آژانس‌های تاکسی تلفنی از چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه اعمال می‌شود و رانندگان ملزم به رعایت نرخ‌های اعلام شده از سوی این سازمان هستند.

دکتر شهبازی گفت: برای آگاهی شهروندان و رانندگان از افزایش نرخ کرایه مصوب در مسیرهای مختلف تا قبل از تهیه و چاپ برچسب نرخ کرایه، کپی نرخ نامه در اختیار رانندگان قرار می‌گیرد که به محض آماده شدن، برچسب‌ها بر روی شیشه جلو تاکسی‌ها و داخل اتوبوس‌ها در معرض دید شهروندان نصب می‌شود.

شهبازی با بیان اینکه تلفن گویای شبانه‌روزی ۱۳۳ سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه همواره آماده دریافت پیشنهادات و انتقادات همشهریان کرمانشاهی است، تصریح کرد: رانندگان حمل و نقل عمومی درون شهری همواره در خدمات‌رسانی به مردم شهر کرمانشاه پیشرو بودند.

 

  • منبع خبر : مژده خبر