مژده خبر- مسئول گروه جهادی شهید گودینی کرمانشاه گفت: یک‌صد نفر دانشجوی بسیجی در قالب اردوی جهادی به مناطق محروم استان کرمانشاه اعزام شدند
.

به گزارش پایگاه خبری مژده خبر به نقل از مرصاد نیوز؛ پژمان کنجوری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار کرد: اردوی جهادی عهد خدمت با حضور دانشجویان بسیجی از دهم مرداد ماه در روستاهای درود فرامان کرمانشاه برگزار شده و تا شانزدهم ماه جاری ادامه دارد.

وی افزود: ۶۰ نفر از جهادگران را دانشجویان دختر تشکیل داده‌اند که عموما ارائه خدمات آموزشی را برعهده دارند.

کنجوری تصریح کرد: در این اردوی جهادی، دانشجویان بسیجی به انجام اقدامات عمرانی، نوسازی مدارس، ارائه خدمات پزشکی رایگان نظیر ویزیت، تست قندخون و فشارخون می‌پردازند.

مسئول بسیج دانشگاه پیام نور کرمانشاه برگزاری برنامه‌های فرهنگی، آموزشی، کلاس‌های تقویتی ویژه دانش‌آموزان، کلاس‌های هنری، داستان‌گویی را از دیگر اقدامات دانشجویان بسیجی در اردوی مذکور خواند.

کنجوری گفت: اردوهای جهادی به دلیل اشتغال به تحصیل دانشجویان در طول سال عموما در تابستان برگزار می‌شود که امسال نیز همانند سال‌های قبل شاهد برپایی و اعزام این نیروها بوده‌ایم.

 

وی با اشاره به منویات رهبر انقلاب درباره ضرورت برگزاری اردوهای جهادی، افزود: اردوهای جهادی گامی موثر در راستای محرومیت‌زدایی در مناطق محرومی چون کرمانشاه است که سال‌ها درگیر جنگ و سازندگی بوده است.