مژده خبر- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: می‌توان از فضاهای مذهبی که در طول سال مورد استفاده قرار نمی گیرند برای پشتیبانی از تولید استفاده کرد تا به تحقق شعار سال کمک شود.

به گزارش مژده خبر،حجت الاسلام یوسف احمدی صبح امروز اظهار کرد: با توجه به اهمیت اقتصاد کشور و معیشت مردم از سال ۸۹ شعارهای سال رنگ و بوی اقتصادی به خود گرفته است و این نشان از لزوم توجه بیشتر مسئولان به این مسئله دارد.

وی افزود: تنها راه حل مشکلات اقتصادی و غلبه بر تحریم‌ها اتکا بر تولید داخلی و ملی است تا تحریم‌ها کم اثر شود و باید برای محقق شدن این مسئله پشتیبانی و مانع زدایی های لازم صورت گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به داستان حضرت یوسف (ع) تصریح کرد: زمانی که حضرت یوسف (ع) به اذن خداوند خواب پادشاه مصر را تعبیر کرد توانست با ذخیره گندم به خودکفایی برسد و از نیاز به خارج از مصر بی نیاز شود و امت خود را به سر منزل مقصود برساند.

احمدی با اشاره به شعار تولید، پشتیبانی‌ها، مانع زادیی ها بیان کرد: این شعار باید به مطالبه مردم از یکدیگر و مسئولین تبدیل شود تا تولید ملی رونق بگیرد و پشتیبانی و مانع زدایی لازم انجام شود.

وی با اشاره به موضوع پشتیبانی و مانع زدایی خاطر نشان کرد: جلوگیری از واردات کالاهای مشابه خارجی و ایجاد شرایط آسان برای تولید و صادرات و برنامه ریزی و قانون گذاری صحیح می‌تواند منجر به تحقق شعار سال جدید شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: یکی موارد دیگر که می‌تواند به تحقق شعار سال کمک کند استفاده از نیروی جوان انقلابی، متخصص و با انگیزه است که دغدغه حل مشکلات مردم را داشته باشد و با کار جهادی و حضور در میدان نسبت به حل مشکلات اقدام کند.

احمدی با اشاره به بخشی از سخنان رهبر انقلاب به ایجاد و حمایت از کارگاه‌های کوچک تولیدی با اشتغالزایی محدود و با توجه به وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی در حمایت از تولید، افزود: حسینیه‌ها و فضاهای مذهبی که در طول سال مورد استفاده قرار نمی‌گیرد را می‌توان با هماهنگی و برنامه ریزی لازم به کارگاه‌های تولیدی کوچک تبدیل و وارد عرصه تولید کرد تا به تحقق شعار سال کمک شود.

وی تصریح کرد: از تمام صاحب نظران و تولید کنندگان تقاضا داریم برای کمک به تولید و تحقق شعار سال کمک کنند تا کشور به لطف خداوند به خودکفایی لازم دست یابد.

  • منبع خبر : مژده خبر