مژده خبر- مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه از موسسات مردم نهاد شهرستان اسلام آباد غرب به جهت همکاری با شرکت آب و فاضلاب استان در راستای تلاش در جهت فرهنگ سازی و اصلاح الگوی مصرف  آب تقدیر به عمل آورد.

 

 

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان با اهدا لوح سپاس از زحمات موسسات مردم نهاد شهرستان اسلام آباد غرب به جهت در به ثمر نشاندن اهداف فرهنگی و آموزش همگانی شرکت آبفا در راستای اعتلای فرهنگ صحیح و بهینه مصرف آب تقدیر و قدر دانی نمود.

در حاشیه جلسه نشت هم اندیشی مدیر عامل شرکت آبفا استان کرمانشاه و فرماندار و دهیاران روستاهای شهرستان اسلام آباد غرب علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه به مناسبت هفته بزرگداشت سازمان های مردم نهاد از آقای هوشنگ رزمدید نماینده موسسات مردم نهاد شهرستان اسلام آباد غرب و رئیس موسسه خانه مشارکت سلامت به نیابت از موسسات مردم نهاد شهرستان اسلام آباد غرب با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آورد.

متن لوح یاد بود به شرح زیر است:

توفیق خدمت به مردم نعمت گرانبها و پر افتخاری است که پروردگار آن را بر بندگان خالص خویش فرض نموده، و چه زیباست تعهد، بزرگی و عظمت انسانی که در راه خدمت به مردم چراغ آبادانی بشریت را روشن و فروزان گرداند.
بی شک سازمان های مردم نهاد، تشکل های خود جوش مدنی و مردمی توجه به مقام و منزلت انسان  و سعی در برقراری آسایش او را که از ماندگار ترین و زیباترین شکل حضور انسان در جامعه است و جلوه کامل آن از طریق عمل خالصانه در مسیر خشنودی خداوند و رضایت مردم نمایان می گردد، سرلوحه فعالیت خویش قرار داده اند.
بدینوسیله به مصداق حدیث شریف ” مَن لَم یَشکُرِ المَخلوقَ لَم یَشکُرِ الخالِقَ ” و به پاس خدمات ارزنده، حسن همکاری موسسات مردم نهاد شهرستان اسلام آباد غرب در به ثمر نشاندن اهداف عالیه فرهنگی و آموزشی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، و ارائه الگوی صحیح مصرف در راستای اعتلای فرهنگ مصرف صحیح و بهینه آب، بر خود لازم می دانیم، تلاش صادقانه و خالصانه همکاران محترم در موسسات مردم نهاد شهرستان اسلام آباد غرب را ارج نهاده و مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نماییم.

امید است با اتکا به الطاف بیکران الهی و در سایه عنایت حضرت بقیه الله الاعظم (عج) در تمامی عرصه های حیات فردی و اجتماعی خویش بیش از پیش موفق و موید باشید.

 

علیرضا کاکاوند

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل.

  • منبع خبر : مژده خبر