مژده خبر_ فرماندار کنگاور گفت: بنیاد برکت زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، ۱۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه برای اشتغال پایدار در روستاهای کم برخوردار این شهرستان اختصاص داد. به گزارش مژده خبر به نقل از ایرنا، فرزاد الماسی اظهارداشت: با پیگیری و برگزاری جلسات هماهنگی با ستاد اجرایی فرمان امام، تعداد ۲۰۰ فقره […]

مژده خبر_ فرماندار کنگاور گفت: بنیاد برکت زیرمجموعه ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره)، ۱۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه برای اشتغال پایدار در روستاهای کم برخوردار این شهرستان اختصاص داد.

به گزارش مژده خبر به نقل از ایرنا، فرزاد الماسی اظهارداشت: با پیگیری و برگزاری جلسات هماهنگی با ستاد اجرایی فرمان امام، تعداد ۲۰۰ فقره وام قرض‌الحسنه به طرح‌های اشتغالزایی و اجتماع ‌محور در روستاها و مناطق محروم کنگاور اختصاص یافت.

او افزود: ۱۰ روستای کم برخوردار شهرستان همچون برخی از روستاهای دهستان قزوینه شناسایی و برای پرداخت تسهیلات معرفی خواهند شد.

وی ادامه داد: میزان تسهیلات به صاحبین مشاغل، مبلغ ۵۰ میلیون تومان با کارمزد چهار درصد خواهد بود.

الماسی؛ تنها راه برون رفت از مشکلات اشتغال را توجه ویژه به تولید و سرمایه گذاری دانست و افزود: اختصاص تسهیلات به برخی از مشاغل کوچک و حمایت افراد نخبه و کارشناس برای ایجاد یک شغل آبرومند در شهرستان باید در دستور کار بانک ها و صندوق های حمایتی مالی باشد.

فرماندار کنگاور در پایان افزود: همه موظف هستیم تا پایان سال ۹۹ از طریق تسهیلات و پیگیری ستادهای تسهیلی و رفع موانع برای اشتغال و افزایش تولید شهرستان در سال جهش تولید تلاش کنیم تا به نتیجه برسیم.

  • منبع خبر : مژده خبر-نقل از ایرنا