مژده خبر-طی مراسمی که صبح امروز در محل اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه برگزار شد، احکام ۲۵ نفر از امنای بلوک های موقوفات کرمانشاه ابلاغ شد.

به گزارش مژده خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه در این جلسه احکام ۲۵ امین موقوفات کوثر اهل بیت(ع)، چقاگلان، حاج آقا برارمعتضدی، حاج عبدالرحیمی و میرانشاهی کرمانشاه به مدت یکسال صادر و به ایشان ابلاغ شد.

مدیر کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه در این جلسه گفت: پتانسیل وقف در استان کرمانشاه بالاست و می توان از این ظرفیت در جهت تولید و اشتغال استفاده کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی افزود: براساس ماده ۵ قانون تشکیلات و اختیارات سازمان اوقاف، این سازمان می تواند جهت موقوفات و بقاع متبرکه هیئت امناء معین کند که با ورود حجت الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی این قانون در بخش موقوفات احیاء شد و به طور‌ جدی در دستور کار سازمان اوقاف قرار گرفته است.

وی افزود: بلوک بندی ۵ موقوفه شهر کرمانشاه انجام شده و ۲۵ نفر به عنوان امین فعالیت خواهند داشت که هر بلوک نیز یک مسئول دارد که به صورت منسجم و هفتگی با روسای بلوک ها جلسه و بحث و تبادل نظر خواهیم داشت.
مدیرکل اوقاف استان خاطرنشان کرد: شما عزیزان کوله باری از پختگی، تجربه و اعتماد دارید و از بطن مردم هستید و بی شک با حضور شما بهره وری موقوفات بیشتر خواهد شد.

وی امناء را یاوران وقف خواند و تصریح کرد: وقف امانتی است که امروز به دست شما سپرده می شود و امیدواریم با کمک شما عزیزان شاهد افزایش بهره وری موقوفات فعلی و تحقق وقف های جدید باشیم.

  • منبع خبر : مژده خبر